Skip to content

Apraksts

ntars Busulis ir latviešu dziedātājs, mūziķis, trombonists. Daudzu konkursu laureāts, tostarp „Sony Jazz stage 2004”, „Jaunais Vilnis 2005”, kā arī bijis Latvijas pārstāvis 2009. gada „Eirovīzijas” konkursā Maskavā, uzstājoties ar dziesmu „Probka”.

Mūziķis pirmo ievērību ieguva, uzstājoties puišu popgrupas „Caffe” sastāvā, taču plašākus panākumus ieguva, uzsākot savu solo karjeru 2004. gadā. Kopš tā laika Intars ir izdevis sešus studijas albumus – „Shades Of Kiss” (2005), „КИNO” (2008), „AKTs” un „Дай бог” (2010), „CitāC” (2013), kā arī „Гравитация” (2015). To populārākās dziesmas, kā „Davai”, „Zīmēšana”, „Brīvdiena”, „Viss ir iespējams” un citas bijušas dažādu topu pirmajās vietās Latvijā, kā arī ieguvušas lielu klausītāju mīlestību.

Karjeras laikā Busulis uzstājies dažādās valstīs, kā arī piedalījies daudzos prestižos džeza festivālos, tostarp „Kaunas Jazz”, „Nomme Jazz”, „Jazz Kaar”, „Midem”, „Pori Jazz”, „Ottawa Jazz”, „Summertime ielūdz Inese Galante”, un citos. Tāpat viņš ir bijis vairāku veiksmīgu koncertuzvedumu un mūziklu dalībnieks, galveno lomu atveidotājs tādos uzvedumos kā „Cabaret”, „Parīzes Dievmātes katedrāle” un „Oņegins”.

Mūziķis regulāri sadarbojas ar komponistiem Kārli Lāci un Raimondu Paulu, no kuriem pirmais ir arī viņa pavadošās grupas „Abonementa orķestris” sastāvā. Tajā bez taustiņinstrumentālista Lāča muzicē arī ģitārists Kaspars Zemītis, saksofonists Gints Pabērzs, bundzinieks Kaspars Grigalis un basģitārists Edvīns Ozols.

Pēdējā laikā Intars bieži uzstājas Krievijā, gan ar solo koncertiem, gan arī piedaloties dažādos populāros televīzijas šovos.

John

Una Taal-Medvide

Management

Zvaniet

E-pasts

una.taal@intarsbusulis.com

Pieraksties jaunumiem!

Un saņemsi svaigāko informāciju par Latvijas mūziku epastā!