Skip to content

Mārcis Auziņš apstādina laiku ar izjustu “Hallelujah” kaverversiju ģitārai

Virtuozias ģitārists Mārcis Auziņš radījis izjustu un apcerīgu Leonarda Koena populārās balādes “Hallelujah” versiju ģitārai, kas iekļauta arī ģitārista soloprogrammā “Viens” unizskanēs tās rudens sērijas koncertos visā Latvijā.

“Leonarda Koena skaņdarbs “Hallelujah” pie manis “atnāca” ārkārtīgi negaidīti un viegli -tā it kā tam vajadzēja notikt tieši tajā brīdī un tieši uz šī instrumenta. Muzikālo aranžējumuesmu veidojis kā pārdomu mirkli un meditāciju – varbūt tieši tāpēc, spēlējot šo skaņdarbukoncertos, šķiet, ka pasaule mazliet apstājas un pieklust,” par aranžiju saka MārcisAuziņš.

“Hallelujah” izskanēs arī Mārča Auziņa soloprogrammas “Viens” septiņos rudens sērijaskoncertos visā Latvijā. “Solo muzicēšana ir kā mešanās nezināmajā, katru reizi citādāks un mainīgs process, šādos koncertos mūziķis un klausītājs atrodas vistuvāk gan fiziski, gan emocionāli. Es jūtu katru smaidu, elpu, skatienu, nopūtu un tas viss kopā veido koncertu, mūsu kopīgo pieredzi tajā, tā ir īpaši silta sajūta, tāpēc esmu priecīgs par katru, kurš ir atrod laikupiedzīvot šādus mirkļus kopā ar mani,” savas sajūtas koncertos atklāj Mārcis Auziņš.Soloprogrammai dots tāds pats nosaukums kā ģitārista debijas albumam “Viens”, tomērprogrammā izskan daudz plašāks muzikāls materiāls – bez Raimonda Paula dziesmuaranžijām akustiskajai ģitārai, tajā iekļautas arī apcerīgas džeza standartu aranžijas,emocionāli piesātinātas paša Mārča Auziņa radītas kompozīcijas un citas pazīstamas unlatviešiem tuvas skaņdarbu versijas. Biļetes uz soloprogrammas “Viens” Rudens sērijaskoncertiem jau var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs.Soloprogrammas “Viens” Rudens sērijas norises vietas:

23.09. Kuldīga, Kuldīgas kultūras centrs30.09. Rēzekne, Latgales vēstniecība “GORS”14.09. Līvāni, Līvānu novada Kultūras centrs20.10. Saldus, Saldus mūzikas un mākslas skola25.10. Rīga, Mūzikas nams “Daile”10.11. Cēsis, Vidzemes koncertzāle “Cēsis”07.12. Liepāja, koncertzāle “Lielais dzintars”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit