Skip to content

Marija Naumova ar jauno programmu “Uz ilūziju tilta” 31. martā uzsāks koncerttūri pa Latviju.  

Koncertos klausīsimies izcilu Francijas mūziķu sniegumā, kuri piedalījušies jaunā albuma ierakstā Parīzē – jau Latvijas publikai pazīstamais ģitāras spēles virtuozs Sebastjens Žinjo (Sebestien Giniaux), “manuš” (manouch) stila ģitārists Samī Dussa (Samy Daussat) un vijolnieks Matias Levī (Matiass Levi), kā arī jaunatklājums – akordeoniste Merila Abas (Merilla Abas).

Uz skatuves kopā muzicēs Latvijā pazīstamie mūziķi: Rolands Beļēvičs, Andris Buiķis un Norberts Skraucis.

Programmā iekļautas oriģinālkompozīcijas no albuma “Uz ilūziju tilta”, kur vārdus sarakstījis gan izcilais Jānis Peters, gan talantīgais Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku komponējis franču komponists, viens no labākajiem “manuš” stila ģitāristiem pasaulē Sebastjens Žinjo.

“Šo albumu un jauno programmu loloju jau sen, vairākus gadus domāju par to, kas atspoguļotu un apvienotu manu dzīvi Francijā ar manām mājām Latvijā. Beidzot tas ir izdevies – Parīzē dzimusi mūzika, neaprakstāma Jāņa Petera dzeja, viegli un skaisti Kārļa Vērdiņa teksti. Ko gan es vēl varu vēlēties? Esmu laimīga!”, stāsta Marija.

Speciāli šiem koncertiem Nacionālā teātra scenogrāfs Oskars Pauliņš gatavo oriģinālu noformējumu ar īpašo gaismas partitūru.

Seko līdzi Marijas Naumovas aktivitātēm Facebook un marta beigās skaties tiešraidē koncertu sagatavošanās procesu.

Dziesmas „Uz ilūziju tilta” video un jaunais albums jau ir pieejams Marijas jaunajā mājas lapā: www.marijanaumova.lv 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit