Skip to content

MARKUS RIVA IZDEVIS SAVU PIRMO LIELBUDŽETA VIDEO DZIESMAI “TAKE ME DOWN”.

“Jaunā singla nosaukums ir “Take Me Down”, kas viennozīmīgi ir stāsts par emocijām un beznosacījuma mīlestību – ja mīlam, tad mīlam līdz galam un to arī pierādām pat, ja tas nozīmē sadegt vai atdot dzīvību blakus mīlotajam cilvēkam. Ja viņš kritīs, tu iesi līdzi līdz pat pašam pēdējam brīdim. Ļoti dramatiski, bet tajā pašā laikā arī ļoti patiesi,” par jauno dziesmu stāsta Markus.

Pirmo latviešu mākslinieka Markus Riva lielbudžeta video filmējis viens no šobrīd pieprasītākajiem ukraiņu režisoriem Alans Badoevs, kas filmējis vairāk kā 100 mūzikas video lielai daļai Krievijas un Ukrainas mākslinieku. Markus Rivas un Alana Badoeva sadarbība tika uzsākta pēc pērnā gada TV šova “Gribu pie Meladzes”.

“Līdz šim esmu izdevis gana daudz mūzikas video, kas tapuši lielākoties ar paša ieguldījumiem un entuziastu atbalstu.

Summas, kuras esmu ieguldījis klipos, ir bijušas līdz 2000 eiro. Jaunais klips ir mūsu pirmais sadarbības auglis ar Kijevas un Maskavas menedžmentu. Konkrēto budžetu negribu atklāt, bet summas mērojamas vairākos desmitos tūkstošu ASV dolāru,”  atklāj Markus.

Video filmēšana notikusi Kijevā un ilgusi vienu dienu. Uzfilmētas uzreiz divas versijas – angliskais Take Me Down, ar kuru Markus iekļuva arī konkursa Supernova finālā, un krievu versija Taty, kas iekļuvusi jau vairākos topos Krievijā un Ukrainā, un ir Markus pirmais singls krievvalodīgajai auditorijai.

“Domāju, ka šāds video Latvijas šovbiznesā ir retums. Un es noteikti esmu pirmais Latvijas mākslinieks, kas filmējas pie šobrīd pieprasītākā režisora Ukrainā un Krievijā. Pēdējie no māksliniekiem, kas filmējuši savus video ar Alana Badoeva režiju, ir Dans Balans, Vera Brežņeva, Maks Barskihs un Anita Coja,” par sadarbību stāsta Markus.

Video „Take Me Down“

 https://www.youtube.com/watch?v=-553mTwyrbw

 Video „Taty“

https://www.youtube.com/watch?v=Sb7UZ1mcFDM

 „Take Me Down“ akustiski

 https://www.youtube.com/watch?v=1cSNLYIMef4

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit