Skip to content

Markus Riva met izaicinājumu Vakīnam Fīniksam, iejūtoties Džokera lomā

Oktobra izskaņā, pašā visu svēto dienas priekšvakarā pārsteigumu saviem sekotājiem sagādājis Markus Riva, negaidīti savos sociālajos tīklos publicējot videoklipu viņa nesen izdotajam skaņdarbam “Asaras acīs”.

Videoklipā mūziķis iejuties slavenā ļaundara Džokera lomā, savukārt galveno sieviešu lomu , kā arī spilgto tēlu izveidi viņš uzticējis stilistei Kristīnei Čakarei, ar ko sadarbojies vairākos projektos.

Ideja par video izveidi Markum radusies spontāni, un tas tapis nepilnu divu dienu laikā, Rivam pašam uzņemoties gan režisora, gan producenta pienākumus. Atbildīgais par kameras darbu projektā ir Andrejs Skujarts jeb Dree, kas iepriekš filmējis vairākus video darbus gan Markum, gan Ozolam, Aminatai un citiem latviešu mūziķiem.Sākotnējā iecere bija veidot video 90. gadu stilistikā, bet, paskatoties kalendārā, es ieraudzīju tuvojošos 31. datumu un sapratu, ka mums ir uzdevums pārsteigt klausītājus mazliet citādāk”, par video ideju stāsta Markus.

Videoklips publicēts uzreiz gan latviešu, gan krievu valodās, un Markus iejušanos Džokera lomā jau atzinīgi novērtējuši vairāki Krievijas šovbiznesa pārstāvji. Novērtēt, kuram tēls padevies biedējošāks – Vakīnam Fīniksam vai Markum Rivam vari šeit:

Dziesma “Asaras acīs” (krieviski “Девочка плачет”), tapusi sadarbībā ar latviešu un ukraiņu producentiem un ir vēl viens gaidāmā Markus albuma latviešu valodā priekšvēstnesis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit