Skip to content

Marta Grigale izdod jaunu dziesmu “Pretty Little Thing”

Rīgā, Latvijā (2024. gada 31.maijs) – Dziedātāja Marta Grigale šodien publicē savu jaunāko dziesmu “Pretty Little Thing”, kas ir jau ceturtais singls no angļu valodā tapušajām dziesmām.

“Pretty Little Thing” – tika radīta dziesmu rakstīšanas nometnes laikā Tallinā. “Mums nebija nekādas vēlmes rakstīt kārtējo mīlas balādi,” stāsta Marta. “Mēs vienkārši gribējām izbaudīt procesu, izveidot kaut ko vieglu un lipīgu.”

Kā vienu no iedvesmas avotiem izvēloties Olīvijas Rodrigo dzīvo poproka skanējumu, “Pretty Little Thing” apvieno enerģiskus vokālus ar jaudīgām ģitārām un bungām. Dziesma ir tapusi starptautiskā komandā – kopā ar Martu studijā strādāja igauņi – Rauls Ojama, Sofia-Liis Liiv, Maria Kallastu, bungas iespēlējis Kaspars Grigalis, bet britu mūziķis Kristofers Hariss veica dziesmas skaņas gala apstrādi.

“Rakstot šo dziesmu, mēs visi jutāmies tā, it kā būtu piedzīvojuši vienu un to pašu pieredzi kādā savā dzīves posmā,” saka Marta. “Tāpēc mēs ceram, ka klausītāji varēs iejusties dziesmas vēstījumā.”

Šobrīd Marta Grigale strādā pie vairāku dziesmu kolekcijas angļu valodā, kas tiks apkopotas EP un pie klausītājiem nonāks šī gada rudenī.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit