Skip to content

Marta Grigale uzsāk sadarbību ar britu producentu un izdod jaunu dziesmu

Pie klausītājiem nonākusi dziedātājas Martas Grigales jaunā dziesma Ill Be Enough”, kas turpina mūziķes dziesmu sēriju angļu valodā un ir viņas pirmā sadarbība ar britu producentu Krsitoferu Harisu (Kristofer Harris).

“Šī dziesma pie manis atnāca brīdī, kad jutos nelaimīga un pazudusi. Centos sevi nomierināt, apsolot, ka rīt saņemšos un jutīšos labāk, bet šodien drīkst būt arī šādi. Mums katram ir tādas dienas, tāpēc ļoti ceru, ka “I’ll Be Enough” kalpos par mierinājumu arī citiem!” ar sajūtām par dziesmas radīšanu dalās Marta.

Dziesmas Ill Be Enough” tapšanā piedalījās britu producents Kristofers Hariss, kurš sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Belle and Sebastian, Bear’s Den, Ghostpoet, kā arī Latvijas klausītājiem zināmo pašmāju mūziķi Chris Noah.

To, ka ar Kristoferu esam uz viena viļņa, sajutu pašā darba procesa sākumā. Vairākas dienas no rīta līdz vakaram eksperimentējām ar skaņām un instrumentiem, un jāsaka, ka pirmo reizi esmu bijusi tik klātesoša dziesmas producēšanas procesā. Apzināti devāmies vairāk indie-pop virzienā, kas saderīgi piestāv gan šai kompozīcijai, gan saskan ar manu šī brīža dvēseles stāvokli,” komentē Marta.

Dziesmas Ill Be Enough” sapņaino teksta video veidojusi argentīniešu māksliniece Doloresa Nemi Kaldenteja (Dolores Nemi Caldentey) jeb “The Stars Collector”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit