Skip to content

MARTA izdod albumu “Dabas parādība” un aicina uz koncertiem

Mūziķe un dziesmu autore MARTA klausītājiem nodod savu otro studijas albumu Dabas parādība”, kurā iekļautas 9 dziesmas latviešu valodā. Jaunā albuma izdošana tiks svinēta tirdzniecības centrā “Origo” 2. novembra vēlā pēcpusdienā, un ieeja pasākumā būs bez maksas.

Šoruden aprit divi gadi kopš MARTAS pirmā pilnmetrāžas albuma “Lietas, kas notiek manā galvā”, kas izpelnījās gan klausītāju, gan mūzikas kritiķu atzinību. “Savā ziņā šis ir kā turpinājums iepriekšējam albumam, jo arī “Dabas parādība” ir, pirmkārt, par mani pašu,” stāsta dziedātāja. “Dziesmu rakstīšana ir mana terapija, un man ir svarīgi būt godīgai gan pret klausītājiem, gan sevi, citādi šī terapija nestrādā, un man vienkārši nav interesanti. Tāpēc albumā ir iekļauti tikai patiesi stāsti par to, kas man sāp, pēc kā ilgojos un tiecos, kas iepriecina, kas justs un piedzīvots.”

T/C “Origo” mārketinga vadītāja Baiba Broka Maļinovska: “Mūsu telpas jau ierasti ir vieta, kurā apmeklētājiem un darbiniekiem sniedzam iespēju baudīt augstvērtīgus mākslas, kultūras un mūzikas dzīves notikumus. Šajā rudens sezonā ar prieku uzņemam dziedātāju MARTU viņas albuma “Dabas parādība” prezentācijas koncerta ietvaros. Atbalsts mūziķiem, dejotājiem, māksliniekiem un citiem kultūras notikumiem un veidiem ir daļa no “Origo” īstenotajām aktivitātēm, kas sniedz vērtīgas un pieejamas izklaides iespējas gan mūsu apmeklētājiem, gan arī Rīgas viesiem.”

2. novembra koncertā klausītājiem tiks prezentēts MARTAS albums “Dabas parādība”, kas tapis sadarbībā ar dziedātājas muzikālajiem domubiedriem un producentiem JJ Lush (Jānis Jačmenkins) un DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kuri veikuši balss ierakstu, producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus. “MARTA ir lieliska stāstniece, kas savus stāstus spēj ietērpt dziesmās. Šķiet, šajā albumā viņas stāstiem esam atraduši nedaudz alternatīvāku skanējumu, to sabalansējot ar smalkumu un sievišķību. Ja atceramies mūžseno teicienu – “pastāvēs, kas pārvērtīsies” – tad MARTA noteikti ir uz palikšanu!” uzskata JJ Lush. Ilgstošo muzikālo sadarbību komentē arī DJ Rudd: “Vērojot māksliniekus, ar kuriem strādāju, man ir svarīgi redzēt izaugsmi. Man lielu prieku sagādā apjausma, ka MARTA turpina iet savu ceļu, un, manuprāt, dodas pareizajā virzienā – pretī izaicinājumiem un jauniem radošiem apvāršniem.”

Gan albuma, gan līdz šim izdoto “Dabas parādības” singlu vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Rinalda Feldmane, papildinot Mika Užana fotogrāfijas ar mūzikas iedvesmotiem zīmējumiem.

Albumu dzīvajā izpildījumā būs iespējams dzirdēt pavasarī, vairākos īpašos koncertos. Kā pirmā satikšanās vieta izvēlēta K.K. fon Stricka villa Rīgā, kur 12. aprīlī MARTA ar mūziķu pavadošo sastāvu pilnā garumā izpildīs gan jaunās, gan senākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas. Biļetes pieejamas aula.lv

____________________________________________

MARTA (Marta Grigale) ir latviešu dziedātāja un dziesmu autore. Ieguvusi muzikālo izglītību Londonas Mūzikas koledžā, kopš 2016. gada darbojas Latvijas mūzikas industrijā. Dziedātājas debijas albums “Lietas, kas notiek manā galvā” saņēmis “Zelta Mikrofons 2021” nomināciju popmūzikas albumu kategorijā. MARTA sadarbojusies ar tādiem pašmāju mūziķiem kā Intars Busulis, DJ Rudd, JJ Lush, Kashuks, Reinis Sējāns, Kaspars Ansons u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit