Skip to content

Mārtiņš Kits bez svešiem hitiem

Dziedātājs un dīdžejs  Mārtiņš Kits “Radio Skonto” ēterā  vairāk kā gadu kopā ar Polliju (tā sauc mūziķa krēmkrāsas ģitāru) dungoja populāru dziesmu fragmentus un klausītāji sacentās to minēšanā. Tomēr spēlēt citu dziesmas ir viena, radīt pašam savas – pavisam cita lieta. Gadu laikā ir tapušas vairākas dziesmas, no kurām atpazīstamākās ir “Jāsatiekas”, “Rētas”, “Pa Pusei Kailu”, “Nepieradināts”. Nupat studijā ierakstīta un  pie klausītājiem dodas jaunākais  Mārtiņa autordarbs “Prāta Robeža” ar Elitas Margas vārdiem.  

„Vispirms bija telefona atmiņā noglabāts melodijas uzmetums, Elita uzķēra to noskaņu,  un  notīm pievienojās vārdi. Pamatdoma – ja pārī ir sīki vai pat lieli kašķi, tad tie nevar iznīcināt īstas jūtas, ja tādas starp abiem pastāv. Faktiski tāds mīļš  lūgums pēc miera izlīgšanas,” saka Mārtiņš. „Ir skaidra arī videoklipa versija, kurai, noklausoties „Prāta robežu”,  Jānis Streičs ļāva izmantot savas filmas fragmentus. Tas bija neizsakāmi patīkams pārsteigums, pat neticējām, ka varam uz ko tādu cerēt, bet izcilais kinorežisors  vienkārši teica – labi, lai notiek!”

Dziesmas „Prāta robeža” tapšanā  iesaistījies arī ģitārists un mūzikas producents Jānis Misiņš, viņa kontā arī piebalsis, savukārt  basģitāru iespēlējis Mārtiņa dēls Roberts Kits.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit