Skip to content

Mārtiņš Ruskis publicē pirmo dziesmu no gaidāmā Raimonda Paula dziesmu albuma

Dziedātājs un radio raidījumu vadītājs Mārtiņš Ruskis publicē savu pirmo dziesmu no rudenī gaidāmā dziesmu albuma, kurā būs iekļautas jaunas Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmas, kā arī abu autoru agrāk publicētu skaņdarbu jaunas versijas. Dziesmas studijā “Factory Sounds Studio” producē Gints Stankevičs.

Dziesmas “Laime ir akla” ierakstā piedalās “Radio trio” dziedātājas, kuras ieskaņojušas papildus balsis.  Videoklipu veidojis pieredzējušais video producents Kaspars Kambars, kuram asistējusi Ieva Biteniece.

Mārtiņš Ruskis: “Esmu priecīgs par doto iespēju ieskaņot jaunas Maestro dziesmas ar Guntara vārdiem un vēl vairāk priecājos, ka tas viss pārtaps albumā. Pirmoreiz tik ļoti gaidu rudeni. Manuprāt, pirmais albuma vēstnesis “Laime ir akla” ir ļoti viegli uztverama dziesma, kas ātri atradīs ceļu pie sava klausītāja. Esmu to jau izpildījis dažādos koncertos, kur tā vienmēr tiek uzņemta ar pozitīvām emocijām.”

Dziesmu vārdu autors un izdevējs Guntars Račs: “Priecājos par Maestro lēmumu izveidot jaunu dziesmu programmu Mārtiņam, ar kuru esam pazīstami jau no Okartes skatuves šova laikiem, kad man viņš bija jāvērtē. Jau tad ar Maestro vienu savu  dziesmu  uzticējām izpildīt tieši viņam. Patīk viņa vīrišķigais un skanīgais balss tembrs. Tas ir retums mūsu dienās. Liels retums. Tāpēc nolēmu Mārtiņu uzaicināt uz savu autorvakakaru “Dzintaru koncertzālē” 22. augustā, plkst. 19.00 un lūgšu nodziedāt kaut ko no jaunā repertuāra. Tiekamies!”

No nākamās nedēļas dziesma “Laime ir akla” būs pieejams visos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit