Skip to content

Mārtiņš Ruskis savā jaunajā dziesmā apdzied sniegavīra nedienas

Neskatoties uz to, ka 1. decembrī klajā nāca jauns Mārtiņa Ruska dziesmu albums ar jaunām un vēl agrāk nedzirdētām Raimonda Paula dziesmām, mūziķis nav pārstājis dziesmas rakstīt arī pats. Šoreiz talkā aicinot dziesmu vārdu autoru Guntaru Raču, tapusi jauna, īpaši ziemas sezonai atbilstoša dziesma “Sniegavīrs”.

Dziesma stāsta par kādu visai neveiklu atgadījumu, kad dziesmas galvenais liriskais tēls sniegavīrs ir pazaudējis burkānu, kurš tam savulaik tika iesprausts deguna vietā. Dziesmas ierakstu producējis Jānis Čubars.

Dziesma ir sagatavota īpaši koncertu sērijai “Reiz Ziemassvētkos 2”, kura sākas jau šonedēļ ar koncertu “VEF Kultūras pilī” 11. decembrī.  Koncertos Ruskis šo dziesmu izpildīs kopā ar bērnu vokālās grupas “Dzeguzīte” mazajiem dziedātājiem un tā sauktās vecās skolas mūzikas grupu “Saldās sejas”. Guntara Rača, jau otro gadu pēc kārtas, organizētajā turnejā, bez iepriekš nosauktajiem māksliniekiem, piedalīsies arī Ivo Fomins, Katrīna Bindere, Kristena Cīrule, Tomass Kleins, Jānis Narkevics Jr., Tomass Kleins, Andris Alviķis un Gints Stankevičs. Koncerti notiks Rīgā, Rēzeknē, Cēsīs, Nīgrandē, Ventspilī un Liepājā. Klausītāju atsaucība jau ir tik liela, ka Cēsīs un Liepājā šobrīd jau ir izziņoti papildkoncerti.

Dziesma “Sniegavīrs” pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes aplikācijās visā pasaulē, tostarp Spotify, iTunes un Deezer.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit