Skip to content

Meiteņu popgrupa NANDO publicē īpaši vasarīgu dziesmas “Bikini” video!

Meiteņu popgrupa  NANDO pērn izdeva savu pirmo albumu “Mamma mani apēdīs”, kurā tika iekļautas speciāli meitenēm rakstītas komponista Jāņa Ķirša dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Ierakstā piedalījušies arī Edavārdi, Reiks (Olas) un Edmunds Rasmanis. Albums ieguva “Zelta mikrofona” balvu kā labākais bērnu un jauniešu albums 2016. gadā. Dziesmas “Fizikas skolotājs” video, kurā piedalās arī reperis Edavārdi, vietnē “YouTube” skatīts jau vairāk nekā 150 tūkstošus reižu. Vai arī jaunā dziesma “Bikini” sasniegs tādus pašus rādītājus, kas nav ierasts bērnu un jauniešu grupām, uzzināsim pēc laika! Bet jau nākamajā svētdienā meitenes jauno dziesmu izpildīs arī Populārās mūzikas festivālā “Bigbank Latvijas pērles” Guntara Rača vakarā 27. augustā “Dzintaru koncertzālē”, turpat, kur tika filmēta daļa no jaunā dziesmas video.

NANDO dalībnieces stāsta par filmēšanas procesu: “ Dziesmas video filmējām mūsu skaistajā kūrorta pilsētā Jūrmalā.  Dzintaru pludmale, Jomas iela, Dzintara Mežaparks – šajās vietās var sajust īpašu vasaras muzikālo auru.  Filmēšanas diena bija satriecoša! Mums paveicās ar pasakaini saulainu laiku šajā drēgnajā vasarā, tādēļ ceram, ka nodosim arī Jums sauli un prieku, kas valdīja video tapšanas procesā. Darījām visu, kas mums pašām patīk, skraidījām pa jūru, metām kūleņus, braucām ar dēļiem un kabrioletā, vizinājāmies saulrietā ar kuteri. Lieliskā filmēšanas komanda nemitīgi meta jaunus izaicinājumus, tad nu centāmies to visu realizēt. Milzīgs Paldies mūsu radošajai komandai – Artai Janemanei, Zigmundam Ziemelim un Rihardam Kalaidam. Skatieties un vērtējiet, kā mums tas izdevās!!!”

Komentējot dziesmas “Fizikas skolotājs” panākumus, meitenes ar prieku stāsta: “Tas ir fantastiski! Mēs bezgalīgi mīlam mūsu fanus un priecājamies, ka NANDO pirmā videoklipa dziesmai “Fizikas skolotājs” ir tik milzīga atsaucība! Tas nozīmē, ka esam uz pareizā ceļā! Prieks, ka Latvijas jauniešiem patiešām ir interese par vietējo meiteņu grupas dziesmām, kurām var dziedāt un dejot līdzi latviešu valodā. Par to mēs vēlreiz sakām milzīgu Paldies dziesmu vārdu autoram Guntaram Račam un komponistam Jānim Ķirsim, kurš radīja tik mūsdienīgas un stilīgas melodijas!”

Albumu “Mamma mani apēdīs” meklējiet mūzikas ierakstu veikalos, Jānis Roze grāmatnīcās un klausieties Spotify vai lejupielādējiet vietnē iTunes.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit