Skip to content

Melno Cepurīšu Balerija aicina uz grupas “Indygo” koncertu

Šo sestdien, 17. martā, “Melno Cepurīšu Balerijā” Jelgavā, jaunākā singla „Answers” prezentācijas tūres ietvaros uzstāsies progresīvā roka grupa “INDYGO” . 

Jelgavas klubs “Melno Cepurīšu Balerija” būs otrā pieturvieta jaunākajai pašmāju grupas “INDYGO” koncerttūrei, kas veltīta singla „Answers” prezentācijai.

Skaņdarbs „Answers” ir pirmais singls no rudenī gaidāmā jaunā grupas albuma, kas, kā pati grupa izsakās, šoreiz – pretēji iepriekšējam albumam “Stars” – būs 250% angļu valodā.

Progresīvā un alternatīvā roka apvienība “INDYGO” savu darbību sāka Rīgā, 2002. gada rudenī, bet savu debijas albumu publicēja 2005. gadā. Savas pastāvēšanas laikā grupa izdevusi trīs studijas albumus („Indygo” (2005), „Decoy” (2013) un „Stars” (2015)) , Zviedrijā ierakstītu EP „Under Construction” (2007) un akustiskā koncerta ierakstu „Unplugged” (2016), kā arī saņēmusi vairākas nominācijas un apbalvojumus, to skaitā divas reizes ieguvusi alternative.lv „Interaktīvākās grupas” apbalvojumu. Šobrīd grupas sastāvu veido Mārtiņš Vaters, Mārtiņš Leja un Miks Riekstiņš.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit