Skip to content

“Melo-M Mega orķestra” koncerts Mežaparka Lielajā estrādē 16. jūlijā

Koncertā Mežaparka Lielajā estrādē 16. jūlijā pie klausītājiem atgriezīsies “Melo-M Mega orķestris”, piedāvājot vērienīgu čellu orķestra skanējumu un muzikāli krāsainu koncertprogrammu.

Orķestra sastāvā kopā ar trio “Melo-M” mūziķiem uzstāsies vairāk nekā 80 čellisti no visas Latvijas, pārstāvot dažādas mūziķu paaudzes – būs gan bērni un jaunieši, kas šobrīd apgūst čella spēli, gan studenti, absolventi un profesionāli mūziķi, kā arī divi izcili perkusionisti Miķelis Vīte un Mārtiņš Miļevskis.

“Melo-M Mega orķestra” izpildījumā gaidāmi labi zināmu un iemīļotu skaņdarbu atskaņojumi. Latviešu komponistu Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna kompozīcijas. Skaņdarbi no grupu Ping Floyd, Coldplay, The Beatles, Merilyn Manson, Mumford and Sons u.c. repertuāra. Būs arī īpaši pārsteigumi – Kārļa Auzāna kompozīcijas “Kopā mēs varam” pirmatskaņojums, kas radīts īpaši šim orķestrim, un pazīstamas dziesmas no Dziesmu svētku repertuāra.

“Melo-M Mega orķestris” ir vērienīgs un savdabīgs projekts, kas pēc “Melo-M” mūziķa Kārļa Auzāna iniciatīvas aizsākās 2015. gadā, vienkopus sapulcējot vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Pirmo reizi kolektīvs kopā ar čellu trio “Melo-M” uzstājās 2015. gada Vecgada lielkoncertos Rīgas Kongresu namā, koncerti turpinājās 2017. un 2019. gadā.

Esam gandarīt, ka pēc pandēmijas pauzes atkal ir iespēja muzicēt kopā tik lielam čellistu sastāvam, kā arī iespēja priecēt un pārsteigt koncerta klausītājus. Šis koncerts savā ziņā ir arī kā sociāls projekts, kas īpaši iedvesmo jaunākos čellistus, un sniedz tiem iespēju uzstāties uz lielās skatuves.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit