Skip to content

Mickeen kopā ar reperi ZEĻĢI un producentu krsts izdod dziesmu “HIALĪTS”

Elektroniskās mūzikas producents Mickeen, īstajā vārdā Miks Pinzulis, izdod dziesmu “HIALĪTS” par godu sava debijas albuma “HYALITE” gadadienai kopā ar reperi ZEĻĢI (Jānis Zeļģis) un krsts (Krists Melngailis).

ZEĻĢIS par dziesmu: “Paliekot vecāks šķietami ikdienišķas situācijas sāku redzēt caur citu prizmu. Atskatoties uz izvēlēm vai veidiem kā mēdzu reaģēt uz nebūtisko un novērtējot savus
un savu tuvinieku vienus no visnozīmīgākajiem dzīves notikumiem, bija skaidrs kam tika veltīta lieka uzmanība un tagad attiecībā uz daudzām lietām ir pavisam cita attieksme. Izklaidīgs dzīvesveids mērenā apjomā palīdz saglabāt veselo saprātu, taču visam ir savas
robežas un ilgtermiņa sekas. Nenoliedzami manī vēl mīt nerimstoša vēlme uzvarēt un sevi piepildīt. Tomēr to vairs neizvirzu kā prioritāti. Ģimene pāri visam.”

“Aprit gads kopš mana pirmā albuma “Hyalite” izdošanas! Šis albums tapa brīdī, kad mani bija pārņēmis apjukums un neziņa, kur virzīties tālāk. Uz skatuves mūžīgi esot otrajā plānā un izjūtot emocionālo izdegšanu, es sapratu, ka ir pienācis laiks pieteikt sevi un savu mūziku.

Albums ir dziļi personīgs, tajā paslēpti daudzi elementi un semplotas ikdienas skaņas. Tas radās kā zināma veida terapija man pašam – katra dziesma bija kāda pagātnes notikuma emociju pārstrāde. Ikvienu dziesmu rakstot, es jau sapratu, kuru mūziķi uzrunāšu sadarbībai. Nosūtot gatavo dziesmu mūziķim, tapa tieši tā versija, ko es patiesi vēlējos, pat neko īpaši daudz nepaskaidrojot konkrētajam māksliniekam. Tas bija tas “hyalite efekts” – skatoties uz šo unikālo akmeni hialītu no atšķirīgiem leņķiem, tas izskatās citādāk – tikai no konkrēta leņķa, tu vari saredzēt konkrēto krāsu. Tieši tāpat ir ar emocijām, kuras ar savas mūzikas palīdzību esmu vēlējies parādīt šajā albumā..” stāsta Mickeen

Mickeen iepriekš veiksmīgi producējis repera ZEĻĢA albumu “PARALĒLES”, kurš saņēma trīs nominācijas Zelta Mikrofons 2023. Kā arī izlaida savu debijas albumu “HYALITE” , kas uzvarēja Zelta Mikrofons labākā debija kategorijā. Pirms diviem gadiem izveidoja mūzikas kolektīvu RIIA kur darbojas ar domubiedriem.

krsts jeb Krists Melngailis ir elektroniskās mūzikas producents, kurš pāgājušo gadu debitēja ar singlu “Restless” un vēlāk arī ar otru dziesmu “Ask Myself”, kuras tapušas sadarbībā ar producentu apvienību “RIIA Collective”. Kā arī 2023.gada izskaņā tika izlaists oficiālais remikss RAUM singlam “Plēsīgi” sadarbībā ar Mickeen zem Warner Music.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit