Skip to content

Mickeen kopā ar reperiem Odu un E.V. izlaiž dziesmu “gaisma krīt ”

Mūzikas producents Mickeen izdod otro albuma singlu “gaisma krīt” ar reperiem Odu un E.V.

Ods: “Dziesma tekstuāli ir sadalīta 2 daļās. Tā iesākas ar bažām par nākotni, apkārt notiekošo un citiem ikdienas un personības kompleksiem, ar ko saskaros. Man ir bail  atzīt, ka es esmu cilvēks un dienas beigās es nezinu, kas, kā notiks un vai vispār notiks. Dziesmas otrā daļa tekstuāli ir maza uzelpa, kas tiek sasaistīta ar manu vecmāmiņu. Kad pasaule apkārt brūk, es paveros debesīs tāpat kā kādreiz uz savu vecmāmiņu. Kamēr debesis nav man uzkritušas virsū – viss ir kārtībā. ”

Mickeen: “Dziesmu sāku producēt laika posmā, kad jutu daudz smagas sajūtas, taču taisot dziesmu gribēju notvert noskaņu, ka pastāv cerība un  viss beigās būs labi”

“Tā ir dziļi personīga dziesma, kas, analoģiski skatoties, ir kā pacelšanās virs zemes. Tā sākas ar ikdienu, grūtībām pieņemt esošo, mūsu aizsardzības mehānismiem un, līdz ar to, stipru gribasspēku pakāpties augstāk virs šīs ikdienas, kaut gan varbūt nezini kā. Pati pacelšanās sākās brīdī, kad saproti, ka pat augstākajos punktos gaisma krīt.”- Tā E.V. komentē jaunāko Mickeen garadarbu.

Šis ir otrais singls no Mickeen gaidāmā debijas albuma “Hyalite”. Iepriekš Mickeen ir producējis repera ZEĻĢIS debijas albumu “PARALĒLES” kā arī divus savus EP projektus.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit