Skip to content

Mickeen un krsts izdod EP “Comfort Zone”

Zelta Mikrofona labākās debijas ieguvējs, producents Mickeen (Miks Pinzulis) un elektroniskās mūzikas producents krsts (Krists Melngailis) izdod minialbumu “Comfort Zone”.

“Šis EP man nozīmē daudz. Kopā ar Mickeen to sākām 2023.gada vasarā un nekad nebiju gaidījis, cik patīkams, bet grūts process tas būs. Ilgu laiku abi nezinājām, kas ir minialbuma galvenā vēsts, ko vēlamies izteikt, taisījām to prieka pēc. Taču, kad tapa dziesmu pirmās idejas, sapratām, ka nāksies izkāpt no mums zināmām komforta zonām – spēt muzikāli sastrādāties, ieplānot laiku sesijām, sadarboties ar citiem mūziķiem un nemainīgi kāpt ārā no kreativitātes robežām.

Šis process mums abiem lika izkāpt no komforta zonas un katrai no dziesmām ir sava doma un motīvs, kurš sasniegts esot dažādos diskomfortos.” stāsta krsts.

Mickeen par projektu: “Kā jau EP nosaukums vēsta viss process bija izkāpšana no komforta zonas. Sākot ar žanra izvēli, beidzot ar vizuālo noformējumu. Man šķiet, ka dziesmās ļoti labi nolasāms, ka veidojām sev neordināru mūziku, nezaudējot savu skanējumu.”

Šis EP sastāv no septiņām kompozīcijām. Visas ir producējuši Mickeen un krsts, izņēmumi ir trīs dziesmas, kurās sadarbojušies ar Latvijā zināmiem elektroniskās mūzikas pārstāvjiem – Dispoze, VEIDERS un PWR2500.

Mickeen 2023.gadā izlaida savu debijas albumu “HYALITE” , kas uzvarēja Zelta Mikrofons 2024 kategorijā labākā debija un tika nominēts kā labākais elektroniskās mūzikas albums. Pirms diviem gadiem izveidoja repera ZEĻĢIS debijas albumu, kurš ieguva trīs nominācijas Zelta Mikrofons 2023. Mickeen izveidojis mūzikas kolektīvu “RIIA Collective” kur darbojas ar domubiedriem.

krsts jeb Krists Melngailis ir elektroniskās mūzikas producents, kurš pāgājušajā gadā debitēja ar singlu “Restless” un vēlāk izlaida dziesmu “Ask Myself”, kuras tapušas sadarbībā ar producentu apvienību “RIIA Collective”. Kā arī 2023.gada izskaņā tika izlaists oficiālais remikss RAUM singlam “Plēsīgi” sadarbībā ar Mickeen zem Warner Music.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit