Skip to content

Midnight Projects izdod singlu “Love Tastes Better”

Šī gada 12. jūnijā grupa Midnight Projects izdeva trešo singlu “Love Tastes Better”. Singls, salīdzinot ar iepriekš izdotajiem singliem, no jauna parāda citu grupas šķautni, skanējumam atšķiroties kā no pirmā, tā arī no otrā grupas skaņdarba. Grupa ar singlu “Love tastes better” kārtējo reizi pierāda, ka dominējošajam alternatīvā pop-roka skanējumam, prasmīgi spēj pievienot klasiskā roka elementus. Pieminēšanas vērts fakts ir, ka šajā singlā grupa vairāk eksperimentējusi ar skanējumu, pievienojot dažnedažādas gaumīgas detaļas, kas skanējumu padara baudāmāku un dinamiskāku. Dziesmas stāsts, savā ziņā, ir visai sirdi plosošs, tomēr reāls un dzīvs – tāds, kas liks aizdomāties visiem klausītājiem.

Grupa izveidojusies 2019. gadā. Tās sastāvā Kristers Ķeveris – vokālists, Jurģis Funts – soloģitāra, ritma ģitāra, bakvokāli, Klāvs Timermanis – soloģitāra, ritma ģitāra, Marius Beks – basģitāra, Valters Kriškāns – bungas. Salīdzinot ar citām Latvijas jaunajām grupām, grupa “Midnight Projects” izceļas uz citu fona, gan savā skanējumā, gan savu sociālo portālu izskatā.         

Singlu “Love Tastes Better” vari klausīties visās straumēšanas platformās – “Spotify”, “Apple Music”, “Youtube”, “Deezer” u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit