Skip to content

Mika Dukura rudens koncerts Liepājā

5. novembrī plkst. 21.00 Liepājas kultūras namā “Wiktorija” koncertēs Miks Dukurs. 

Miks Dukurs pēc karstas un koncertiem bagātīgas vasaras šobrīd piedzīvo ražas laiku. Mika jaunākā dziesma “Sarunāsim parunāt” kļūst populāra Latvijas lielākajās radiostacijās, un tikko aizvadīts izpārdots koncerts Cēsīs – “The Art Ranch Dukuri” koncertzālē. Nākamā mūziķa pietura ir Liepājā – kultūras namā “Wiktorija”.

Miks Dukurs ir dziedātājs un dziesmu autors, kas pazīstams ar tādām dziesmām kā “Tu Mani Cel”, “Tuvāk Vēl Tuvāk” un “Katru Vārdu”, kā arī Eirovīzijas atlašu veiksmīgākajiem skaņdarbiem – “Spiritual Priest” un “I’m Falling For You”. Mikam neatņemama viņa muzikālās dzīves sastāvdaļa ir arī koncerti – gan akustiski un intīmi, gan skaļi un sirdi plosoši.

Lai gan Miks Dukurs regulāri sniedz dzīvos koncertus visā Latvijā, tomēr šī būs pirmā publiskā uzstāšanās Liepājā šogad. Un tieši kultūras nams “Wiktorija” ir viena no Mika iecienītākajām koncertzālēm Latvijā. Savā dzimtajā pusē Miks Dukurs koncertēs kopā ar visu savu grupu, lai klausītājiem sniegtu vēl vairāk enerģijas, emocijas un mūzikas.

Biļetes pieejamas Aulā

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit