Skip to content

Miks Galvanovskis izdod albumu “Bohēmas dienassgrāmata”

Pēc singla “Stulbā sirdsapziņa” izdošanas 20.02. pagājis jau mēnesis, tāpēc 20.03. ir atskaites datums, kurā mākslinieks ir solījis jaunu albumu, un IR.

Albums “Bohēmas dienassgrāmata” ir gaisā: Klausies Spotify!

Jaunais albums sevī ietver 12 kompozīcijas. Šīs kompozīcijas ir apkopotas trīs gadu laikā, no senākiem, jau iepazītiem krājumiem, līdz pat svaigām melodijām, kuras klausītājs varēs iepazīt un iemīļot.

Miks – “Albums “Bohēmas dienassgrāmata” ietver sevī jau dzirdētas dziesmas – “Par savu zemi saukt”, “25”, “Liec mani mierā”, u.c. Būs arī daudz jaunas dziesmas, arī sadarbības, ar kurām varēšu šokēt savu klausītāju. Vēlos ar šo dienasgrāmatu atspoguļot savu ceļu albuma tapšanas laikā. No patriotisma, līdz pesimismam, no mīlestības, līdz naidam. Pilnu spektru, par nebeidzamo rokenrola dzīves riteni, ko es pats esmu izjutis uz savas ādas.”

Liela artava albuma veidošanā pienākas dziesmu producentam Reinim Briģim, jo tieši ar viņu kopā radīta lielākā daļa skaņdarbu. Sadarbība ilgst jau daudzus gadus, līdz ar to, kopējais darbs ļauj lieliski papildināt vienam otru, lai gala darbs būtu izcils.

Albuma ierakstā piedalījušies arī daudzi mūziķi, ar ko Miks ikdienā uzstājās kopā, un par lielu daļu no elektriskās ģitāras solo partijām parūpējies jaunais un daudzsološais mākslinieks Kristens Kupčs.

Albumā ietvertas dziesmu sadarbības ar Latvijā zināmiem repa mūzikas pārstāvjiem kā xantikvariāts, VIŅA un goča (plašāk pazīstams kā Grandmasters Neons).

Tā kā albums ir priekšvēstnesis lielkoncertam, tad ir atlicis tieši mēnesis līdz 20.04. ilgi gaidītajam notikumam – koncertam “Bohēmas dienassgrāmata” Palladium Rīga. Tā kā albums ir pildīts ar daudzveidību, tad arī koncerts solās būs emocijām un pārsteigumiem bagāts.

Koncertbiļetes ir pieejamas – https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/miks-galvanovskis-bohemas-dienasgramata-422616/

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit