Skip to content

Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā dziesmu “Ritenuto”, aicinot ikdienas skrējienam ik pa brīdim uzspiest “pause” pogu

Dziedošajai Milleru-Balandīnu ģimenei šis ir ļoti ražīgs rudens. Ar prieku tiek prezentēta jaunākā dziesma “Ritenuto” un tās videoklips, kas uzņemts tepat – pašmāju krāšņajā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. Tāpat tiek ņemta dalība izglītojošā un literāri muzikālā bezmaksas projektā “Dzīve BEZ sāpēm”, ko organizē “Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība” un kas norit no oktobra sākuma līdz pat 23. novembrim viscaur Latvijā.

Skaņdarba “Ritenuto” autori stāsta: “Mūzikas terminoloģijā “ritenuto” nozīmē tempa palēninājumu. Par to arī dziesma – cik gan svarīgi šajā ikdienas vāveres ritenī, kurā esam ierauti gandrīz vai mēs visi, nepazaudēt saikni pašiem ar sevi, savu patieso būtību un sirdsbalsi. Mūzikas videoklipa kadros redzami arī taureņi, kuri fantastiski precīzi iznes dziesmas vēstījumu – aicinājumu būt gaisīgākiem un brīvību mīlošākiem, reizi pa reizei nebeidzamo skrējienu uzliekot uz “pause” pogas un ļaujot sev vienkārši BŪT”.

“Šī dziesma nāca kā brīnišķīgs atziņu apkopojums pēc tam, kad daudzus gadus, ciešot no fiziskas un emocionālas pārslodzes, nācās iegrimt galvassāpju (migrēnas) pārpildītā ikdienā. Saprotot to, ka ir jāiemācās sevi pasaudzēt, nācās krasi mainīt dzīvesveidu, un, vairāk ieklausoties sevī, ir vērojami būtiski uzlabojumi, ar kuriem labprāt dalos ne tikai dziesmas, bet arī projekta “Dzīve BEZ sāpēm” ietvaros”, atklāti stāsta Dagnija, kura ir arī grāmatas “Migrēna. Izlaušanās” latviskā izdevuma idejas autore.

Milleru-Balandīnu ģimene skatītāju un klausītāju uzmanības lokā nonāca 2013. gada rudenī, piedaloties televīzijas šovā “Dziedošās ģimenes 5”. “Ritenuto” mūzikas autori ir ģimenes pārstāvji Dagnija un Raitis, teksta autors – Raivo Millers. Dziesmas aranžijas un studijas ieraksta veidošanā piedalījušies: Dagnija Millere-Balandīna (vokāls), Raitis Balandīns (vokāls, akustiskā ģitāra), Raivo Millers (elektriskā ģitāra, basģitāra), Rihards Miezītis (bungas), Elīza Zelča (vijole). Ieraksts tapis sadarbībā ar Izdevniecību “Lauska” – skaņu inženiera Kaspara Bārbala vadībā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit