Skip to content

MONTA publicē skaudru un emocionāli atklātu video

Dziedātāja un dziesmu autore MONTA (Monta Strūberga) publicē savu līdz šim emocionālāko mūzikas video. Mūzikas un vārdu autore ir pati MONTA. Dziesmas ierakstu producējis Jānis Čubars, bet dziesmas videoklipa režisore un montāžas autore ir daudzu pazīstamu latviešu dziesmu videoklipu autore Aija Strazdiņa (JUMP Studio).

MONTA: “Darbs pie jaunā albuma dziesmām man nozīmē pilnīgu atdzimšanu un jaunas dzīves sākšanos. Netieši, bet simboliski dziesma “Jādzimst no jauna” ir arī personīgs stāsts. Dziesma ir par neatgriezenisko. Par vārdiem un darbiem, kurus vairs nevar paņemt atpakaļ. Gadās, ka sēžot pilnīgi izsmeltam, kailam, savas dzīves pelnos, nekas cits vairs neatliek, kā vēlēties piedzimt no jauna.”

Videoklipa režisore Aija Strazdiņa: “Darbs pie Montas dziesmas videoklipa izvērtās emocionālu baudījumu, jo apbur ne tikai Montas personība un radītā mūzika, bet arī viņas darba spars, kas, apvienojumā ar veselīgu perfekcionismu, rada drošus pamatus tam, ko vieni sauc par veiksmi, bet citi par rūpīgi izlolota darba augļiem. Kad aizsūtīju Montai video scenāriju, viņas atbilde bija: “Neticami! Tas viss ir par manu dzīvi!” Spēja mūzikā un video būt atklātākam nekā citkārt esam paši pret sevi vai tuvākajiem, ir gan greznība, ko ne katrs var atļauties, gan uzdrīkstēšanās, kas nav pa kaulam vājajiem. Tāpēc gan man, gan filmēšanas grupai, ir jo lielāks prieks un gods sadarboties ar jaunu, enerģijas pilnu sievieti, kas ir gatava būt tāda, kāda viņa ir patiesībā, neslēpjoties un neizliekoties.”

MONTA: “Esmu ārkārtīgi priecīga par iespēju iepazīties un strādāt ar tik talantīgiem un kolosāliem cilvēkiem, kā režisori Aiju Strazdiņu, viņas komandu, mūsu aktieriem. Bija prieks ne tikai sadarboties, bet arī vienkārši beidzot satikties ar cilvēkiem un radīt kopā kaut ko īpašu. Mums visiem tā šobrīd ļoti pietrūkst. Nevaru nepieminēt arī mūzikas producentu Jāni Čubaru, ar kuru šobrīd aktīvi strādājam pie mana albuma. Šī dziesma bija būtisks pagrieziens mūsu sadarbībā. Liekas, ka ar šo mēs pavērām tādu kā radošo kanālu, kad bez lielas piepūles ir iespējams radīt kaut ko patiesi īpašu. Jānim ir lieliski piemērots radošais rokraksts manai mūzikai. Un mūziķim tas daudz nozīmē, jo ne visu var tā izstāstīt un saprast. Mūzika ir jājūt. Viņš jūt.”

Pie video klipa strādāja: operators – Ivo Skanstiņš, gaferis – Kristaps Andersons, asistente – Anna Danenberga, grims – Sandija Džonsone, video skaņas mikss – Sandris Šīrants, aktieri – Mārtiņš Purbērziņš, Lauris Purbērziņš, Inese Blūma, Edžus Lagzdiņš, Sanita Toča un Uģis Točs. Paldies par sadarbību CinaveraLV.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit