Skip to content

Multimākslinieks I MEAN LOVE sadziedājies ar Būū

Šī gada 11. jūlijā iznāk “Taurenīt?” – I MEAN LOVE vasaras romances noskaņās ieskautā dziesma, ciešā sadarbībā ar Būū.

“Ar Būū pirmo reizi satikāmies 2022. gada februārī, koncerta “Latviešu reps pret karu Ukrainā” laikā. Nezināju kad un kā, bet zināju, ka kādu dienu obligāti jāsadarbojas, jo Būū vaibu ‘noķēru’ uzreiz. Savējais” tā pastāsta Raiens.

Kad tika uzrakstīts “Taurenīša” piedziedājums un pants,  I MEAN LOVE dzirdēja, ka būs nepieciešams sieviešu vokāls. Pirmā, kas ienāca prātā bija tieši Būū.

Raiens piebilst: “Kādu brīdi kavējos un nevarēju saņemties Ilzei aizsūtīt demo, bet beidzot aizsūtīju. Viņa atbildēja fiksi un pozitīvi – patika dziesma, patika enerģija, patika I MEAN LOVE. Ilgi nekavējāmies un pēc aptuveni mēneša tikāmies pie manis studijā, lai ierakstītu viņas vokālus.”

Par šo muzikālo kopdarbu Būū piebilst: “Es reti sadarbojos kopdziesmās un vēl retāk dziedu par romantisko mīlestību, taču uz “Taurenīt?” bez piepūles izdevās ievilkt abus šos ķeksīšus. Raiens ir tik ļoti savējais, cik vien var būt – Labu mērķu, gaišu domu un mīlestības vadīts jauns, apņēmīgs mākslinieks. Uzlēkt uz dziesmas varēju bez piepūles – ja “flow” stāvoklis iestājas uzreiz pieķeroties dziesmai, zinu, ka tā ir īstā.”

Šobrīd abi mākslinieki ļoti aktīvi gatavojas, lai uzstātos dažādos vasaras pasākumos visā Latvijā. I MEAN LOVE jūlija mēnesī varēsiet redzēt un dzirdēt “Positvus” festivālā, kā arī Ventspilī (21.07) un Liepājā (29.07).

Savukārt, lai baudītu arī Būū klātienes koncertos, ieplāno būt Kuldīgā (21.07), Liepājā (iesildot Prāta Vētru, 22.07) kā arī festivālā Summer Sound augustā.

Dziesmas “Taurenīt?” tapšanā piedalījās arī producents Kristaps Hļevickis un par dziesmas māsteru bija atbildīgs Marks Spruģevics.

Klausies dziesmu savā iecienītākajā satraumēšanas vietnē.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit