Skip to content

Múr izdod trešo studijas albumu tumšiem ziemas vakariem

Mūziķe Múr šodien, 1. decembrī izdod indīpopa mini albumu “Disbalanss” cilvēkiem ar “hronisku noslieci uz nostalģiju”. Ieraksts tapis Londonā, kur viņa iegūst maģistra grādu mūzikas producēšanā.

Múr (īstajā vārdā Madara Murņikova) savu debijas albumu “Under Allure” izdeva 2017. gada decembrī un tam 2018. gada septembrī sekoja mini albums “Nekas Vairs Nav Skaisti”. Jaunais mini albums ar nosaukumu “Disbalanss” ir pirmais, kuru māksliniece izdod kā producente un skaņu inženiere. “Pēdējos piecus gadus esmu mācījusies un diezgan smagi strādājusi, lai nonāktu līdz šim mirklim, kurā varu ierakstīšanas un skaņu apstrādes procesu gan izzināt līdz kaulam, gan pārliecināti vadīt citu darbu” saka Madara. “Man bija svarīgi turēt roku uz pulsa katrā solī, jo zināju, ka tikai patiešām man autentiski lēmumi rezultēsies ar kaut ko, ar ko lepojos. Un tas ir šis albums.”

“Disbalanss” aptver lielāku emociju diapazonu kā iepriekšējie. Tajā atrodamas gan emocionālas un nostalģiskas dziesmas kā “Stāvam Klusi” un papildus dziesma “Jēga”, gan
alternatīvi un elektroniski deju ritmi dziesmā “Puzle”. Albums sastāv no piecām dziesmām, outro jeb nobeiguma skaņdarba un divām papildus dziesmām.
Albuma tapšanā piedalījušies mūziķi no visas pasaules. To producēja Madara Murņikova, Daniel Guillermo Sauceda no Amerikas Apvienotajiem Štatiem un Ohmri Young no Lielbritānijas, savukārt vienu no dziesmām, “Stāvam Klusi”, palīdzējis māsterēt Morten Rosnes no Norvēģijas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit