Skip to content

Muzikālā apvienība “EFFEKTS” izdod savu otro singlu un tā videoklipu

Pašmāju mūzikas grupa “EFFEKTS” šonedēļ izdod savu otro singlu un tā videoklipu ar nosaukumu “FX”. Šī dziesma stāsta par divu cilvēku izdzisušo kaisli attiecībās un iemesliem, kāpēc tas var atgadīties ar katru no mums. 

“EFFEKTS” ir industriālā sintpopa grupa, kas savu darbību uzsāka pagājušā gada rudenī un šī gada sākumā spilgti sevi pieteica plašākai auditorijai ar savu debijas singlu “Paņem priekšā”. Tās dalībnieki ir 3 nešķirami kolēģi – Rektors, Vektors un Sektors. Grupa  savas daiļrades tapšanā iedvesmojas no tādiem populāriem mūzikas gigantiem, kā – Deivids Bovijs, Rammstein, Talking Heads un, protams, A-Eiropa. Grupas daiļrade stāsta par tuvību, attiecībām, narkotikām un visu pārējo, ko viņi vēl nav pieredzējuši uz šīs Zemes. Kā saka paši mākslinieki: “Mēs esam mazi spridzeklīši sekundi pirms eksplozijas.”

Grupas singls “FX” ir provokatīvs skatījums uz cilvēku seksualitāti ārpus laika un stereotipu robežām. Dziesmas video celiņš iemieso dziesmas būtību, izmantojot kadrus no pasaulē slavenās un kritiski augsti novērtētās filmas “Debbie Does Dallas”. Videoklipa režisori kopīgi ir Rektors, Sektors un Vektors.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit