Skip to content

Muzikālā apvienība “Vēstulēs” ar dziesmu “kur?” piesaka sevi latviešu mūzikā

Latvijas mūzikā ienāk jauna muzikālā apvienība “Vēstulēs”, kas sevi piesaka ar singlu “kur?”. Tas vēsta par vientulību un vienam otra atrašanu. Šis ir grupas pirmais singls no rudenī gaidāmā minialbuma. Klausies dziesmu lielākajās straumēšanas vietnēs!

Dziesma “kur?” ir muzikālās apvienības “Vēstulēs” pirmais singls, solis latviešu mūzikā, vēstnesis grupas minialbumam. Ar šo dziesmu grupa iekļuvusi šāgada “Supernovas” pusfinālā.

Klausies dziesmu

Dziesma “kur?” vēsta par vientulību un tās dažādajām izpausmēm ‒ sajūtu, kas katru ir piemeklējusi vai piemeklēs neatkarīgi no vecuma. “Izmisums, kas rodas, esot vientulībā, sajūta, kas bieži nav nolasāma no ārpuses, bet iekšēji neliek mieru, vēloties visas savas pārdomas kādam sniegt. Vēlme pēc kāda patiesām rūpēm. Dziesmas laikā mēs atrodam to, kurš klausītos, ‒ viens otru, ko novēlam arī klausītājam,” stāsta Braiens Martinsons (vokāls, klavieres).

Savukārt muzikālās apvienības soliste Marta Krampe papildina: “Dziesmā mēs vēlamies pateikt pasaulei, ka tas ir normāli ‒ just vientulību. Tas ir cilvēka dabā ‒ justies vientuļi neatkarīgi no apstākļiem un vēlēties par to runāt ar otru, lai tajā sastaptu otru. Par to IR jārunā.”

Dziesmas “kur?” producents Andis Ansons dalās iespaidos: “Jauniešu atsūtītais mani pārsteidza ‒ gan pati dziesma, gan izvēlētais muzikālais virziens, gan jauniešu muzikalitāte un arī balsis. Domāju, šī dziesma ir forša alternatīva tādai tipiskajai “Supernovas” mūzikai, un ceru arī turpmāk dzirdēt kaut ko jaunu no “Vēstulēs”.”

Muzikālā apvienība “Vēstulēs” dibināta 2023. gada rudenī, lai gan rada mūziku un muzicē jau pāris gadu. Grupas nosaukuma “Vēstulēs” stāstu atklāj Marta Krampe: “Caur vēstulēm mēs visizjustāk un patiesāk spējam izteikt, ko jūtam. Ar katru jaunu dziesmu mēs vēlamies nosūtīt klausītājam jaunu vēstuli, izstāstot mums būtisko, aktuālo, esot mūzikas klātbūtnē.”

Dziesmas “kur?” vārdu un mūzikas autori ‒ Braiens Martinsons un Marta Krampe, dziesmu producējis Andis Ansons. Dziesmu ieskaņojuši: vokāls ‒ Marta Krampe, vokāls un klavieres ‒ Braiens Martinsons, bungas ‒ Krišjānis Bremšs, ģitāra ‒ Elvijs Pārpucis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit