Skip to content

Muzikālās bankas 2023 finālists ArtifexLV izdod dziesmu kopā ar Vinetu Elksni

Dziesmas “Vienas formulas nav” vārdu autors ir Kārlis Kazāks, mūzikas autors un producents ir  Juris Ludženieks, bet to iedziedājusi  Vineta Elksne.

“Iespējams, ka dziesmas vārdi katram klausītājam stāstīs citu stāstu. Par šaubām, par meklējumiem un drosmi noticēt saviem nupat dīgt sākušajiem sapņiem. Un par visu, kas mēģina mūs pārliecināt, ka varbūt nevajag, ka varbūt nemaz nav tādas burvju formulas, kas ļauj savus sapņus nosargāt,” tā dziesmas vēstījumu skaidro Kārlis Kazāks.

Šī ir jau otrā Kārļa Kazāka un ArtifexLV sadarbība. Kārlis Kazāks rakstīja vārdus arī dziesmai “Atpakaļ”, kas tika izdota 2022. gadā, un to iedziedāja Intars Busulis.

“Es domāju, ka mēs visi ik palaikam piedzīvojam šaubas. Un, ja vien spētu ikreiz apzināties, ka tas ir normāls un dabisks process mūsos, būtu vieglāk. Ceļā uz sapni ir vērts sekot balsij, kas aicina rīkoties, izmēģināt, ticēt un nepadoties. Šīs dziesmas kontekstā priecājos par sadarbību ar ArtifexLV. Esmu novērojusi, ka viņš ļoti rūpīgi strādā pie galarezultāta, lai skaņdarbā būtu pateikts svarīgākais. Bez liekā. Gan muzikāli, gan vēstījuma ziņā,” par sadarbību stāsta Vineta Elksne.

“Esmu priecīgs turpināt  projekta ceļojumu tieši ar Vinetu un Kārli. Šķiet, ka Vinetas balss ir ļoti piemērota šai dziesmai. Viņas dziedājums paspilgtina Kārļa trāpīgos vārdus, un tas kopā dziesmai piešķir dvēseli un īpašu skanējumu,” par dziesmas tapšanu stāsta Juris Ludženieks.

“Vienas formulas nav” ierakstīta “JL Ierakstu Studija”.

Līdz šim ArtifexLV izdevis dziesmas kopā ar Jāni Stībeli („Lūdzu, neaizej”), Elzu Rozentāli („Sniegavīra noslēpums”), Normundu Rutuli („Visu gaišu”), Intaru Busuli („Atpakaļ”), Karīnu Tropu un Ati Zviedri („Vēlos dzīvot”), ANNEMARIA („Sapņoju par tevi”) un Gunāru Kalniņu (“Stāsti”).

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit