Skip to content

Mūzikas platforma DOMOFONS iepazīstina ar sava projekta DOMOTAPES trešo epizodi ar DJ Fabio Veranda

Šodien, 14. maijā plkst. 22.00, mūzikas platforma DOMOFONS laidīs klajā savu trešo epizodi no projekta DOMOTAPES – DJ subkultūras brīvās skatuves Youtube platformā – ar Fabio Veranda DJ setu.

Domofons ir mūzikas platforma, kas savieno mākslinieku un baudītāju – “mēs iestājamies par kvalitatīvu un brīvu saturu. Saturu, kurš sevī neietver nekādus rāmjus, pieņemtās sabiedrības normas vai uzskatus” – saka Domofons producents Mārtiņš Goldbergs.

Līdz šim Domofons savā YouTube kanālā www.youtube.com/domofons ir izlaidis 16 “Dzīvās sesijas,” kurās uzstājās dažādu žanru mūziķi. Šī gada 16. aprīlī Domofons uzsāka savu jauno projektu, kas saucas DOMOTAPES, kas pārstāv DJ subkultūru, lai to attīstītu un aktualizētu šāda veida DJ setu klausīšanos. Tā ir 45min DJ performance, nostrādāta līdz sīkumam gan audiāli, gan vizuāli. Katrā epizodē uzstājas viens dīdžejs un katra pārraide tiek translēta kā pirmizrāde, tādā veidā skatītājiem ir iespēja čatot onlainā, vērojot DJ setu kopā, un sajust veco labo piektdienas ballīšu sajūtu.

Pati komanda par DOMOTAPES projektu izsakās šādi: “DOMOTAPES ir DJ subkultūras brīvā skatuve, kurā labākie no labākajiem var dalīties savā mākslā. No kliedzoša reiva līdz plates skrāpējienam, DOMOTAPES ieraksti ir šeit, lai iekustinātu mūsu dienu nedzirdētos ritmos!”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit