Skip to content

Mūzikas producents Kriss Tap izdod dziesmu-apsveikumu “Jaunā Gadā”

Lai gan ir jau februāris, šī dziesma saglabā savu aktualitāti, jo pēc austrumu kalendāra, jaunais gads šogad iestājas 10. februārī.

Kā saka Kriss Tap: “Patiesībā dziesmas producēšana nedaudz ievilkās un tiek izdota tikai tagad, tuvojoties jaunajam gadam pēc austrumu kalendāra 🙂 Bet ceru ka dziesma būs arī aktuāla katru jauno gadu sagaidot!”

Sākotnēji dziesma nebija plānota kā pilnvērtīgs projekts. Tā tika radīta kā īss video TikTok stilā, lai izplatītu apsveikumus jaunajā gadā. Tomēr, turpinot strādāt pie šīs idejas, dziesma pārtapa par pilnvērtīgu mūzikas kompozīciju.

Kriss Tap norāda, ka “Jaunā Gadā” ir netipisks viņam mūzikas žanrs, salīdzinot ar viņa iepriekšējiem darbiem. Parasti viņš veido dziesmas elektroniskā vai deju stilā, bet šoreiz vēlējās eksperimentēt un piedāvāt kaut ko mierīgāku un pavisam citādu.

Interesanti, ka dziesmas vokāls ir pilnīgi mākslīgi sintezēts un apstrādāts. Kriss Tap piebilst: “Vokālists, kurš piedalās manā dziesmā un kuru es pats saucu par AI-vi, dzīvē nepastāv. AI tehnoloģijas pēdējos mēnešos ir gājušas uz priekšu straujiem soļiem, un tagad jau mūzikas producenti var radīt un realizēt savas idejas, nepiesaistot dzīvus vokālistus. Vokāls ir kļuvis par vienkārši instrumentu.”

Kriss Tap arī plāno izlaist dziesmas angļu valodas versiju drīzumā, lai sniegtu to plašākai auditorijai.

“Jaunā Gadā” ir pieejama visās populārākajās straumēšanas platformās, ļaujot klausītājiem baudīt jauno gada gaisotni jebkur un jebkurā laikā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit