Skip to content

Mūzikas producents un Dj Rexton laiž klajā jaunu singlu

Latviešu dj un elektroniskās mūzikas producents Rexton ir radījis jaunu singlu ar nosaukumu Swash, kas būs pieejams klausītājiem visās mūzikas straumēšanas platformās piektdien, 21.aprīli.

Singls šobrīd jau ir pieejams pasaulē populārākajā elektroniskās mūzikas tiešsaistes  veikalā Beatport, kurā singls jau ir iekarojis mūzikas topus. DJ Rexton savu jaunāko singlu Swash pirmatskaņoja klausītājiem 7.aprīlī elektroniskās mūzikas pasākumu sērijā  ”Swash”, kas Rīgā norisinājās 7.aprīlī Com bārā, kurā ar dīdžejsetu uzstājās pasaulē ievērojams dīdžejs no Vācijas Einmusik.

Elektroniskās mūzikas producents Rexton ir Rīdzinieks, kas ar mūziku nodarbojas vairāk kā 15 gadus un ir ierakstu kompānijas 215IS līdzdibinātājs. Rexton īstajā vārdā Ralfs Liepiņš ir izdevis vairākus singlus, kas ir ierindojušies elektroniskās mūzikas topos pasaulē.

Dj Rexton uzstājas ar saviem dj setiem gan vairākos festivālos un pasākumos Latvijā, gan arī ārpus Latvijas. Pagājušā gada rudenī Rexton uzstājās vienā no populārākajiem un unikālākajiem festivāliem pasaulē Burning Man, kas notiek ASV Nevadas štata tuksnesī.

Šovasar DJ Rexton uzstāsies elektroniskās mūzikas festivālā UNREAL, kas notiks Rīgā, Mežaparka lielajā estrādē, 17.jūnijā. Festivālā uz vienas skatuves kāps dīdžeji no visas pasaules. Festivāls izcelsies ar papildinātās realitātes tehnoloģiju izmantošanu, kas ir Latvijā vēl nebijis notikums.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit