Skip to content

Mūzikas projekts “Waterflower” atgriežas ar jaunu singlu “Palm Vs Palm”

Sabīne Moore, projekta “Waterflower” autore, izziņo pirmo singlu “Palm Vs Palm” no sava devītā albuma “Balta Gaisma”, kas nāks klajā 28. septembrī.

Inovatīva, eksperimentāla un neparasta – “Waterflower” unikalitāte vijās cauri jaunā albuma dziesmām. “Balta Gaisma” ir ceļojums, kuru vada mūziķes prāts.

Pirmais singls ‘Palm Vs Palm’ ir dunošu perkusju, dobju elektronisko basu un maigu stīgu instrumentu piepildīta kokofonija, kuru lieliski papildina Sabīnes raksturīgais, nepiepūlēti kontrolētais priekšplāna vokāls. Dziesma guvusi nosaukumu no palmas koka, jo tās muzikālais materiāls radīts ar īpašiem rīkiem ierakstot palmu skaņas.

Avant-Garde Electronica mūzikas projektu “Waterflower” 2006. gadā izveidoja Sabīne Moore, ar pseidonīmu “Kroffork”. Waterflower ir “Kroffork” turpinājums. Iespaidojoties no Latvijā esošā jūgendstila un dabas, kā arī no pasaules zinātniskās fantastikas un vēstures, Waterflower uzbur atmosfēru, kas ir vizuāli ieintriģējoša un ar skaņas ainavām bagāta.

Albuma “Balta Gaisma” prezentācijas koncerta pasākums notiks 22. septembrī, peldošajā mākslas centrā “Noass”, ieeja bez maksas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit