Skip to content

Mūziķe Adriāna Miglāne izdod rudens singlu “Tuvu klāt”

Pēc ilgākas pauzes jaunu skaņdarbu ir izdevusi latviešu mūziķe un TV3 šova “X Faktors” pirmās sezonas trešās vietas ieguvēja Adriana Miglāne. Dziesmas “Tuvu klāt” mūzikas un vārdu autore ir pati dziedātāja, tā ierakstīta “PrimeTime Records”, bet singlu producējis Fakts, kurš sadarbojies ar tādiem mūziķiem, kā Gacho, Reiks, grupu  Triānas Parks u. c.

“Dziesmu sarakstīju vienā vakarā, kad galva iešāvās vārdi “nesaki nē””, saka Adriana Miglāne. “Pati dziesma ir par to, ka esot kopā ar īstajiem cilvēkiem mēs esam laimīgi, priecīgi un mīlestības piepildīti! Tādos brīžos nav robežu un laiks skrien vēja spārniem, jo tev ir tik labi, ka citu neko vairs nevajag!”

Jaunā mūziķe Adriana Miglāne izturēja sīvo TV3 šova “X Faktors” atlasi un rezultātā iekļuva šova pirmās sezonas superfinālā, iegūstot 3.vietu. Pēc veiksmīgās dalības “X Faktorā”, Adriana ir izdevusi vairākus singlus sadarbībā ar tādiem producentiem, kā Rodion Gordin, Kaspars Ansons, Jānis Driksna u.c. Pagājušā gada nogalē mūziķe veiksmīgi piedalījās Lietuvas TV kanāla LNK skatītākajā TV šovā “Lietuvos Balsas” (“The Voice”), kā arī šī gada sākumā iekļuva LTV dziesmu konkursa “Supernova 2019” (Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālā atlase) pusfinālā.

Šobrīd Adriana Miglāne strādā pie jauniem mūzikas projektiem latviešu un angļu valodās, aktīvi koncertē, kā arī jauno mūziķi savai sadarbībai jau ir izvēlējušies tādi pasaulē atpazīstami zīmoli kā “Samsung”, “Fanta” un “Nike”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit