Skip to content

Mūziķe BAIBA laiž klajā jaunu dziesmu “LIGHTHOUSE”

Mūziķe BAIBA laiž klajā jaunu singlu Lighthouse, kas ir dziesma no janvārī gaidāmā albuma Lighter. Šīs dziesmas stāsts rezonē ar sajūtām, kādas, visticamāk ir izdzīvojis ikkatrs – mīlestība bez atbildes. Šī dziesma izgaismo ceļu, kādu ejam no brīža, kad kādu ļoti stipri iemīlam, līdz tam, kad saprotam, ka vienkārši jādodas tālāk.

“Varbūt mums vienkārši jācenšas doties uz priekšu pretī gaismai, pretī bākai (angļu valodā – lighthouse), lai atcerētos pašu svarīgāko – ka svarīgākais ir patiesi iemīlēt sevi!” saka BAIBA.

Īsumā par BAIBU: BAIBA ir jauna latviešu mūziķe, kura šobrīd dzīvo Austrijas pilsētā Insbrukā. 2017.gadā, sadarbībā ar austriešu producentu CHRS, jeb Kristofu Holcnehtu (Christoph Holzknecht) viņa laida klajā savu debijas albumu These Storms. Kopš tā laika BAIBA uzstājas kā solo māksliniece un ir savu darbu producente. Mākslinieciskajā darbībā viņa arvien vairāk virzās prom no saldsērīgā dziedātāja-mūzikas autora tēla un meklē aizvien jaunus veidus, kā eksperimentēt elektroniskajā popmūzikā.

Singli Light Inside, Touch You Right, You Don’t Know Me un Waiting ir atskaņoti visā Eiropā, kā arī viņa pieminēta vairākos Kanādas un Amerikas mūzikas blogos.

BAIBAS pēdējie singli I Can Tell You My Sins un Waiting iekļauti Austrijas radio staciju dienas rotācijā. Pateicoties singla popularitātei, BAIBA sniegusi vairākus koncertus Austrijā un citās Eiropas valstīs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit