Skip to content

Mūziķe BAIBA laiž klajā svaigu vasaras dziesmu ‘I Can Tell You My Sins’

Austrijā dzīvojošā latviešu dziedātāja un producente BAIBA (pilnajā vārdā Baiba Dēķena) piedāvā jaunāko singlu no drīzumā gaidāmā albuma

‘I Can Tell You My Sins’ ir jaunākais singls no mūziķes drīzumā gaidāmā albuma ‘Lighter’. Šī ir viena no pirmajām dziesmām, kurā BAIBA atklāj savu kaislību pret elektronisko mūziku, meklējot jaunus izpausmes veidus popmūzikas žanrā.

Šis skaņdarbs ir tumšs, bet tā jutekliskās noskaņas iemieso cerības un izmisumu, kāds mīt jaunos mīlniekos. Vēlme un vienlīdz arī bailes atklāties, saplūst vienam ar otru, atklāt savus visslēptākos noslēpumus, grēkus un vēlmes. Tajā pat laikā dziesma ir arī trausla – gluži kā jauna mīlestība.

“Šis skaņdarbs ir slow-burner – tas jāklausās melanholiski skaistās vasaras naktīs, baudot mīļotā klātbūtni un pieskārienus,” atklāj BAIBA.

2017.gadā viņa laida klajā savu debijas albumu ‘These Storms’, kas tapa sadarbībā ar austriešu producentu Christoph Holzknecht (CHRS). Šajā laikā BAIBA sāka solomākslinieces un producentes karjeru, arvien vairāk virzoties prom no saldsērīgā dziedātāja-mūzikas autora tēla un meklējot jaunus veidus, kā eksperimentēt elektroniskajā popmūzikā.

Viņas singli ‘Running’, ‘Light Inside’, ‘Touch You Right’ un ‘You Don’t Know Me’, kurus viņa izdeva ar savu pilno vārdu (Baiba Dēķena), tikuši atskaņoti radiostacijās visā Eiropā, kā arī pieminēti vairākos mūzikas blogos Kanādā un Amerikā.

BAIBAs singls ‘Waiting’ no drīzumā gaidāmā albuma ‘Lighter’ tika iekļauts ikdienas rotācijā vienā no lielākajām Austrijas radiostacijām FM4, bet novembra vidū viņas radītais skaņdarbs nonāca Oficiālajā Eiropas Neatkarīgās Mūzikas Topa (Official European Independent Music Charts) 19.vietā un saglabāja vietu TOP 50 līdz 2020.gada martam.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit