Skip to content

Mūziķe DAFNE piedāvā emocionāli dramatisku, bet vienlaicīgi romantisku videoklipu dziesmai “Pasauļu Putenis”

Dziedātāja un dziesmu autore Dafne laiž klajā savu pirmo singlu – “Pasauļu Putenis” – prezentējot arī dziesmas videoklipu, kas tapis skaistās un senatnīgās “Ungurmuižas” noskaņās. Dziesmas vēstījums ietērpts neuzkrītošos, bet visnotaļ zīmīgos simbolos, uzsverot emocionālās pasaules trauslumu un patiesas mīlestības nesalaužamību.

Dafne: “Dziesmas pirmās skices tapa pirms dažiem gadiem – neilgi pēc tam, kad ar vīru mijām gredzenus “Ungurmuižā”. Visu šo laiku šī dziesma cītīgi un neatlaidīgi čukstēja man pie auss – ak, ļauj taču man iet pasaulē… Un nu – ejot cauri dažādiem transformējošiem notikumiem – šis mirklis ir pienācis. Netveramība, spēks un mīlestība pāri visam – tā varētu īsumā raksturot šīs dziesmas vibrācijas.

Pavisam citādāka garša ir mīlestībai, kas nav piesātināta ar idealizāciju, piepušķotu kaisli un nemitīgām gaidām, kas lielākoties paredz arī vilšanos. Sastopot cilvēku, ar kuru iespējams roku rokā iet cauri ne tikai vieglām un gaišām dienām, bet pieredzēt arī bailes, kritienus un jūtu vētras, turklāt izdzīvot to visu ar sapratni, vienam no otra nenovēršoties – tas ir pavisam reāls, jā, brīžiem dramatisks, bet vienlaicīgi tik patiess un skaists stāsts. Un tā mēs mācāmies izturēties daudz saudzīgāk – gan pret sevi, gan citiem, gan pasauli, tajā skaitā dabu, kopumā.”

Videoklipa operators un montāžas režisors ir Reinis Kauliņš. Audio materiāla izveidē piedalījušies: Dafne (vokāls), Raitis Balandīns (elektriskā un akustiskā ģitāra, papildvokāls), Raimonds Ātrais (bungas), Māris Minkevics (bass), Elīza Zelča (vijole), Pauls Ēriks Skujiņš (čells). Dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta “KS Records” studijā. Liels paldies “Ungurmuižai” par viesmīlību, kā arī vizāžistei un hennas māksliniecei Ivetai Simsonei, fotogrāfei Līgai Pētersonei, māksliniecei Valtai Klints un modes dizainerei Ievai Janelsiņai – par sadarbību.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit