Skip to content

Mūziķe Diona Liepiņa: No asarām “X-faktorā” līdz debijas singlam

Muzikālā šova “X-faktors” 3. sezonā savus spēkus pārbaudīja arī jaunā dziedātāja Diona Liepiņa. Viņa iekaroja gan žūrijas pārstāvju, gan skatītāju sirdis, tiekot līdz pārbaudījumam “Krēslu izaicinājums”. Viņa turpina strādāt un vēlas nodot klausītāju vērtējumam savu debijas singlu un tā videoklipu.

Dziesmas “Dienu pēc dienas” stāsts ir par laiku, kas nerimstoši rit uz priekšu, par to, ka sapņi bieži vien mēdz piepildīties un svarīgākais ir tiem ticēt. “Ikvienam no mums ir kāds īpašs cilvēks, kuru vienmēr ir milzīgs prieks satikt un pavisam dabīgi – apskaut, sajūtot lielisku enerģijas apmaiņu. Arī man ir šāds cilvēks, un tieši viņš ir mans lielākais iedvesmas avots, radot mūziku, tāpēc nav noslēpums, ka šis singls atspoguļo daudzas manas emocijas,” atklāj Diona.  

Skaņdarba teksta un mūzikas autore ir pati Diona, kura beidzot sāk piepildīt lielo sapni – nodot savas dziesmas plašākas publikas vērtējumam. “Ideja par šo dziesmu radās jau pirms pāris gadiem, bet līdz šim tā eksistēja vien manā prātā un sirdī. Beidzot ir pienācis laiks, lai to piedāvātu noklausīties arī citiem un ceru, ka dziesma cilvēkiem liks vēl vairāk aizdomāties par saviem vistuvākajiem,” saka Diona. “Dienu pēc dienas” producents ir Kaspars Maks, kurš atzīst, ka sadarbība ar jauno dziedātāju bijusi ļoti vienkārša. “Liels prieks sadarboties ar smaidīgu, dzīvespriecīgu, talantīgu un pozitīvi noskaņotu cilvēku,” atzīst Kaspars. Videoklipa montāžu veicis Kristaps Kalabanovs, kurš saka: “Dziesmas klipa tapšanas procesā tā ar katru brīdi kļuva aizvien kosmiskāka, atspoguļojot visdažādākos manu domu lidojumus.” Par košo un interesanto apģērbu videoklipā parūpējusies modes dizainere Laima Jurča.

Diona mūziku iemīļojusi agrā bērnībā, dziedot un uzstājoties jau no trīs gadu vecuma. Viņa piedalījusies dažādos raidījumos un vokālistu konkursos un nebūt nedomā apstāties pie sasniegtā. Šobrīd dziedātāja pilnveido sevi, mācoties Rēzeknes mūzikas vidusskolas džeza nodaļā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit