Skip to content

Mūziķe Diona Liepiņa un DJ Plastic izdod singlu “Roku dod”

Dziesmas “Roku dod” stāsts ir par laiku, kad pasaule sagriežas kājām gaisā un ir vēlme kaut kur aizlidot, bet patiesībā lidot tālu nevajag, jo viss ir tepat – rokas stiepiena attālumā.

“Šajā laikā, kad jāievēro distance, palīdzīgu roku var padot arī ar vārdiem un mūzika, arī tā varam nodot viens otram to labāko enerģiju. Arī dziesmas autoru dzīvē ir cilvēki, kurus nekā nevar tagad satikt, visa pasaule ir uz pauzes un tieši viņi ir lielākais iedvesmas avots izdot šo dziesmu tieši tagad, tāpēc sakām kā ir šis singls atspoguļo arī mūsu emocijas,” sarunā stāsta dziedātāja Diona un producents DJ Plastic.

“Ideja par šo dziesmu radās jau pirms pusotra gada, bet līdz šim tā eksistēja vien vārdu autores prātā un sirdī. Beidzot ir pienācis laiks, lai to piedāvātu noklausīties arī citiem un ceru, ka dziesma cilvēkiem liks vēl vairāk atcerēties par saviem vistuvākajiem,” saka Diona.

“Man patīk, kā Diona var būt muzikāli dažāda, vienlaicīgi ieturot savu stilu un izceļot savu unikālo balss tembru,” atzīst Andris.

DJ Plastic ir pieprasīts dīdžejs dažādos Rīgas klubos un pasākumos, taču izklaides dzīvei klātienē nu pielikta pauze: “Pasaule īsā laikā ir mainījusies, un ir jāmeklē iespējas pielāgoties jaunajai kārtībai. Izskatās, ka vēl kādu brīdi klātienē atpūsties nevarēs, bet nekas neapstājas ir jāmeklē citi ceļi, kā sagādāt prieku sev un visiem, kas vakaros vēlas izklaidēties”. Tāpēc DJ Plastic reizi nedēļā iegriež karstas virtuālās ballītes! Vairāk raksta mūziku, veido remiksus latviešu mūzikai un turpina vadīt daudzu latviešu iemīļoto interneta un apģērbu vietni “vissirslikti.eu”.

“Šis singls ir izdots laikā, kad būšana vienam otra tuvumā ir liegta, tāpēc singla prezentāciju veidojām katrs savā Instagram tiešraidē. Kopumā esmu priecīga par sadarbību ar DJ Plastic,” skaidro Diona.

Kā arī šis ir Latvijā pirmais singls ar kuru kopā var izveidot savu kāršu spēli un izspēlēt to, piemēru rādam dziesmas vārdu videoklipā. Visi vēlamies, lai radīšana un jautrība ietu vienā solī ar mūziku, spēli atradīsi “djplastic.lv” mājaslapā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit