Skip to content

Mūziķe Ei Fe izdod albumu “Piedzīvot sevi”

Latviešu dziedātāja un dziesmu autore Ei Fe (agrāk zināma kā Anita Intaite) izlaidusi albumu ar nosaukumu “Piedzīvot sevi”. Albumā ir septiņas dziesmas, to producējis Jānis Narbuts (“White Wide Production). Līdz šim klausītāju vērtējumam no albuma tika izdoti divi singli “Paslēpes” un “Neļaut sev bēgt”.

Albums “Piedzīvot sevi” ir par cilvēka iekšējo ceļojumu – gūtajām pieredzēm šajā pasaulē, apzināšanos un sevis pieņemšanu. “Laikam ejot, esmu sevī iepazinusi ne vien daudz jauna, bet apzinājusi arī to pašu veco, tikai citos dziļumos. Šī ceļojuma iedvesmota esmu pieņēmusi sev jaunu vārdu – Ei Fe, kas man nozīmē drosmi, spēku, brīvību, mīlestību un patiesumu. Lai arī man personiski Ei Fe ir bijusi tuva jau kādu laiku, albuma izdošana ir nozīmīgs solis šīs manas radošās daļas iepazīstināšanai nu jau ar daudz plašāku sabiedrību. Albums ir ļoti personīgs, emocionāls un atklāts. Tā ir mana līdz šim dziļākā izpausme, kurā esmu gatava dalīties ar citiem,” stāsta mūziķe Ei Fe.

Albuma tituldziesma Paslēpes“ tika laista klajā pirms 2 gadiem. Dziesma “Paslēpes ir par sevis sastapšanu. Par atvadām no pagātnes un visa vecā, kas vairs nekalpo par labu. “Ieskatīties dziļi sevī un paskatīties acīs patiesībai – tas nav viegli! Tomēr, ja esi gana drosmīgs spert soļus pretī patiesībai, kļūsti brīvs un rodi iekšējo harmoniju,” toreiz atklāja mūziķe.

Savukārt pavisam nesen tika laists klajā otrs albuma singls “Neļaut sev bēgt”, kas ieturēts roka stilistikā un skaidri iezīmē mūziķes jauno skatuves tēlu – Ei Fe. Caur vārdiem, simboliem un skaņām Ei Fe rada pati savu realitāti, vienlaikus arī citus iedvesmojot būt patiesiem un brīviem.

Albuma prezentācija norisinājās 26. oktobrī Tallinas  kvartāla Angārā, klātesot mūziķes draugiem un mūzikas cienītājiem. Kopā ar mūziķi uz skatuves kāpa arī Kalle (grupa HARTA). Albums plašākam klausītāju lokam jau drīzumā būs pieejams straumēšanas vietnē Spotify.

Foto autors: Roberts Vidzidskis

Dziedātāja  Anita Intaite (tagad Ei Fe) līdz šim latviešu mūzikas pasaulē zināma kā kontrastiem bagāta māksliniece, kura apvieno gan enerģisku dumpinieciskumu, gan sapņainu romantismu. Dziedātāja mūzikā darbojas no 2010. gada un vislabāk pazīstama ar 2018. gadā izdoto radio singlu “Nepieradinātā”. Dziedātāja iepriekš sadarbojusies ar tādām grupām kā “Dzelzs vilks”, “7Synths”, “Tumsa”, “Colt” u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit