Skip to content

Mūziķi Ed Rallidae, SKVR un JUSTIBLVCK apvienojas pavisam jaunā skanējumā

Šī jaunā underground stila dziesma “11:11” tapusi mūzikas rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” 2019. gada sesijā. Tās autori ir trīs talantīgi mūziķi – JUSTIBLVCK, Ed Rallidae un mūzikas producents SKVR.

Šī dziesma tapa kā sava veida protests pret mūzikas komerciju, kas pārsvarā koncentrējas uz vieglo popa skanējumu, jo tas ir vispārdotākais žanrs. Un tieši tas, ka nometnes žūrijas locekļi mēģināja vairāk virzīt mūzikas autorus, izpildītājus un producentus doties komercijas virzienā, nevis ķerties pie sarežģītu māksliniecisko patiesību meklēšanas sevī, pamudināja šo trio radīt jaunu muzikālo vilni. Tā radās svaigs un nepierasts, tumšās skaņās ietērpts, laikmetīgs singls.

Dziesma “11:11” ir kā garīgs ceļojums gan skaņas, gan vārdu izteiksmē ar ietvertu ļoti spēcīgu paziņojumu ne vien radiostacijām, bet visai pasaulei. Šī skaņdarba autori neseko tendencēm, viņi rada paši savas.

JUSTIBLVCK ir māksliniece, kuru nevar ievietot konkrēta žanra rāmjos, viņa vienmēr ir kustībā, meklējot jauno un nemitīgi uzsverot, ka šis ir laiks, kad jāraugās pāri robežām, dzimumiem, vecajiem uzskatiem. Ir laiks būt pašiem – visās šī vārda nozīmēs. Ed Rallidae ir pašmāju mūziķis, kurš pazīstams ar savu izteikto baritonu un dvēseliskajiem tekstiem, uzskatot, ka mūzika ir kā atsevišķs komunikācijas veids, jo mūzika runā, taču dvēsele dzied. Savukārt SKVR ir jaunākais apvienības dalībnieks, līdz šim vairāk pazīstams ārpus Latvijas robežām kā oriģināla, nepieradināta, progresīva un, dažkārt, provokatīva audio satura veidotājs –  mūzikas producents un DJ.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit