Skip to content

Mūziķis Artūrs Jauntēvs laidis klajā singlu „Karte” no rudenī gaidāma albuma

Laikā, kad cilvēki apmaldās līdzšinējos priekštatos un vērtībās, sevišķi svarīgi ir rast motivāciju, lai no šī stāvokļa izrautos. Ar šādu vēstījumu mūziķis Artūrs Jauntēvs nāk pie klausītājiem, piedāvājot šīs vasaras pirmo singlu no rudenī gaidāmā albuma.

Dziesma „Karte” tapusi 2021. gada sākumā trīs draugiem satiekoties, lai kopā radoši sastrādātos – Artūrs Jauntēvs (ģitāra/ balss), Dāvis Lāpāns(klavieres/bungas) un teksta autors  Gatis Irbītis. Pašiem negaidot, bet uzreiz sajūtot kā dziesma aizrauj, tika radīta dziesmas pamatideja, kuras tālāko apstrādi uzņēmās Kaspars Freimanis.

Liels pienesums, tajā, kāda dziesma izklausās gala versijā, ir producentam Gintam Stankevičam, kura ilgadējā pieredze un idejiskais vēriens, ļāva iedzīvināt jaunas muzikālās šķautnes un iesākto novest līdz skaņdarbam, kādu ar lepnumu var nodot klausītāju vērtējumam.

Runājot par dziesmas aktualitāti, teksta autors Gatis Irbītis akcentē: “Situācijās, kad liekas, ka visa ir par daudz, un vajadzīga nākāmā pietura, ir vēl vairāk jātiecas uz priekšu, pat nezinot kur. Nav iespējams apmaldīties ceļā ko izvēlies. Tas ceļš ir Tava karte.”

Runājot par muzikālo ceļu un Artūru Jauntēvu, jāmin, ka šis singls papildina līdz šim radītos skaņdrabus, kas rudenī tiks izdoti mūziķa pirmajā albumā.

Artūra skatuves gaitu laikā, kas aizsākušās jau agrā jaunībā, tapušas vairākas dziesmas, kas jau paspējušas iekarot klausītāju simpātijas un nokļūt arī dažādu radio staciju rotācijā. Populārākās no tām ir „Krustojumi”, „Mazliet kauns” un „Pārdomas”. Kā atzīst Artūrs, šobrīd viņa daiļrade pietuvojusies brīdim, kad gribas visu līdz šim paveikto apvienot un albums ir labākais kā to izdarīt.

Šīs vasaras laikā, līdztekus tam, ka Artūrs būs dzirdams uz dažādām skatuvēm Latvijā, plānots ieskaņot vēl pāris dziesmas, kas papildinās albumā dzirdamo dziesmu sarakstu.

Informācijai par gaidāmajiem koncertiem un aktualitātēm mūzikā, var sekot līdzi mūziķa faceboook un instagram kontos.

Savukārt dziesma „Karte” jau no 13. maija atrodama Youtube un Spotify lietotnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit