Skip to content

Mūziķis Edvards Broders izdod EP ar nosaukumu “Songs of Niceness”

“Šīs ir viegluma dziesmas, tām ir jāskan brīžos, kad vienkārši gribas atlaisties jūras smiltīs vai tikko nopļautā zālienā. Kad gribas neko nedarīt un ļauties laika plūsmai,” par savu mazalbumu “Songs Of Niceness” raksta Edvards. Šajā ierakstā ir 6 dziesmas, kuru ideju aizmetņi radušies ilgākā laika posmā, bet ieguvuši nopietnākas aprises šī gada ziemā un pabeigti pandēmijas laikā.

“Es gribētu, lai šis ieraksts kalpo par tādu kā manu vizītkarti, kā komponistam un aranžētājam, bet visvairāk kā producentam un ierakstu inženierim. Šis ir tas, ko var izdarīt pāris cilvēki 2-3 mēnešu laikā Rīgas studijā ar visskaistāko apkārtni.”

Edvards Broders ir mūziķis, komponists un producents, kurš šobrīd darbojas mūzikas grupā The Bad Tones un rakstījis skaņu celiņu filmām Izmisums, Apgāztā Mēness Zīmē u.c.

Šī EP dziesmas radušās vienatnē, bet ieraksta procesā piedalījušies arī mūziķi Toms Valmiers, Kalvis Sležis, Alise Golovacka un Teodors Kerimovs. Dziesma pilnībā ierakstīta un miksēta Rīgā, Red House studijā, bet māsterēšanu veicis Jaspers Rass (Jasper Ras), De Gheijn Music studijā Hāgā, Nīderlandē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit