Skip to content

Mūziķis Kaspars Markševics dzimšanas dienā svin jaunā albuma atvēršanas svētkus!

Aizvadītajā nedēļā (20.novembrī) sirsnīgā un jaukā gaisotnē, ģimenes restorānā “HERCOGS”, tuvāko draugu, mūziķu un ģimenes lokā, dziedātājs Kaspars Markševics atzīmēja dubultsvētkus. Dzimšanas dienā mūziķis dāvināja sev un klausītājiem jauno albumu “Visam ir savs laiks”. Šis ir Kaspara sen lolots sapnis, kas ir radies ar cītīgu darbu, neatlaidību un mīlestību mūzikā.

Albumā iekļautas Kaspara Markševica pašsacerētās dziesmas, tāpat ir daudzas melodijas, kas tapušas sadarbībā ar mūziķiem Normundu Zušu, Guntaru Raču, Artūru Reiniku, Ingaru Viļumu, Māri Sloku un citiem. Taču vislielākais prieks, ko albuma atklāšanas laikā neslēpa Kaspars, ir sadarbība ar Maestro Raimondu Paulu. Komponists sacerējis melodiju Guntara Rača dzejai  “Lūdzu, piedod”. Pateicības vārdus mūziķis veltīja arī mūzikas producentam Gintam Stankevičam, kurš bija klāt katrā no albuma tapšanas mirkļiem. Fotogrāfa Valtera Poļakova iemūžināto kadru, īpaši piedomājot pie albuma ar ieturētu dizainu, paspilgtināt palīdzējis Guntars Ošinieks. Albuma atklāšanas svētkos Kasparu bija ieradušies sveikt tuvākie draugi, ģimene un kolēģi. Mūziķi sveica dziedātājs Sergejs Jēgers, Normunds Rutulis, Gints Stankevičs, Jenny May, Elizabete Zagorska un citi.

Albumu “Visam ir savs laiks” Kaspars iecerējis klausītājiem prezentēt 2019.gada pavasarī, dodoties koncerttūrē uz lielākajām Latvijas pilsētām. Savukārt šobrīd, gaidot Ziemassvētkus, mūziķis apvienojies duetā ar dziedātāju Jenny May un aicina doties pretī svētkiem koncertos “Ar mīlestību sirdī”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit