Skip to content

MŪZIĶIS MARKUS RIVA, SADARBĪBĀ AR PRODUCENTIEM NO KIJEVAS, PIEDĀVĀ OTRO SINGLU KRIEVU VALODĀ

Pašmāju mūziķis, Krievijas populārā talantu šova Хочу к Меладзе dalībnieks un Eirovīzijas nacionālās atlases šova Supernova finālists, Markus Riva, nelielā laika periodā ir piedzīvojis ļoti ievērojamu fanu pulka pieaugumu un bauda plašu atpazīstamību ne tikai pie mums, bet arī krieviski runājošajā pasaulē, tai skaitā Ukrainā, Baltkrievijā, Krievijā, Kazahstānā u.c.

Iepriekš klajā laistais singls krievu valodā Taty jeb Take Me Down izpildīts angļu valodā ir guvis nozīmīgus panākumus, iekarojot vietu Krievijas lielajās mūzikas televīzijās, un joprojām pārliecinoši turpina rotēt un ieņemt labas pozīcijas kanālu topos. Šajā pavasarī, ieskandinot maija sākumu, populārais mūziķis Markus Riva pārsteidz ar savu otro singlu krievu valodā Krasiva silno, ar kuru cer turpināt savu ekspansiju krievvalodīgajos mūzikas kanālos un radio.

Lūgts pastāstīt vairāk par jauno singlu, Markus atbild: “Dziesmas muzikālās ietekmes noteikti ir 90. gadu house mūzika, kas mani pašu mazliet atgriež tādā nostalģiskā periodā. Šoreiz singlu ierakstīju kopā ar jauniem producentiem no Kijevas, Arthur Dennys. Mūsu sadarbība izvērtās organiska un visnotaļ veiksmīga. Rezultātā, dziesmas bīts ir saulains, dzīvespriecīgs un viegls, bet skanējums – pavisam svaigs.”

Taču Markus atzīst, ka, lai arī skanējums jaunajam singlam ir bezrūpīgs, studijā pavadītas garas un neskaitāmas ierakstu stundas, jo dziedāt krievu valodā mūziķim joprojām ir izaicinājums. “Dziedāt krievu valodā man vēl aizvien ir ļoti grūti, bet tajā pat laikā aizraujoši, jo daru kaut ko, kas ir ārpus manas komforta zonas,” mūziķis aizvien pozitīvi piebilst.

Pozitīvisma lādiņš un Markusam raksturīgais cīņas gars caurstrāvo skaņdarbu, neizbēgami aicinot klausītājus šīs īpašības ielaist sevī. Tas nav noticis nejauši, jau sākotnēji Krasiva silno ir iecerēta kā mantra katrai meitenei, kura, no rīta gatavojoties jaunai dienai un klausoties dziesmu, saņemtu vēl vienu apstiprinājumu tam, cik viņa ir skaista.

Runājot par nākotnes plāniem, Markus atklāj, ka pavisam drīz ieplānojis vēlreiz doties uz Kijevu, lai tur sāktu darbus pie videoklipa filmēšanas jaunajam singlam, ar kuru iecerējis priecēt savus fanus pavisam tuvā nākotnē.

Jaunais singls baudīšanai ir pieejams jau no 30. aprīļa, kad tas būs pieejams lejupielādei servisā iTunes. Šai pašā datumā gaidāms arī singla pirmatskaņojums dažādās radiostacijās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit