Skip to content

Mūziķis Mo Aspen izdod romantisku indīpopa un hiphopa dziesmu “Kura No Tām”

Indīmūziķis “Mo Aspen” kopā ar video izdevis savu otro singlu no šī gada beigās gaidāmā indīmūzikas albuma “Viens”. Dziesmai “Kura No Tām” ir popmūzikas raksturīga skaņas apstrāde un plašs piedziedājums. Aiz kura seko neliels melodisks hip-hopa izpildījums. Fonā paturot vieglas indīmūzikas akustiskās ģitāras ritmu, kas rada papildu intimitāti.

Dziesma stāsta par situāciju, kad abu cilvēku starpā ir acīmredzamas abpusējas jūtas, bet viena puse to mēģina neizrādīt un skaļi neizteikt, radot otrā dažādus jautājumus. Video vizuāli attēlo iemīlēšanās un iekšējo prieka jeb patīkamā satraukuma sajūtu, kura vienlīdz tomēr mijās arī ar neapstādināmām domām un šaubām.

Mūzikas autori un izpildītāji ir Modris Apse un Tomass Saulietis. Teksta autors, skaņu inženierija, producēšana un miksēšana – Modris Apse. Video operators – Kaspars Merklins. Video režija Kaspars Merklins un Edgars Granits.

Mo Aspen atgādina, ka albumā “Viens”, tam esot otrajam albumam kopumā – ieguldīts liels darbs un katrai dziesmai, kuras iznāks gada gaitā – gaidāms arī video. Tajā arī būšot plaši pazīstami viesmākslinieki. Turklāt nākamais singls ieskandinās vasaras sākumu – vienā dziesmā vienojot veselus trīs jaunos Latvijas reperus.

Dziesma seko pēc šogad nesen izdotā pirmā singla “Jāiet Tālāk”, kurš jau izskanējis vairākās latviešu radio stacijās un medju/interneta vidē saņēmis labas atsauksmes, tostarp no vairākiem pazīstamiem un pieredzējušiem latviešu mūziķiem un video, kuru atbalstījis Red Bull Latvia. Tāpat arī Mo Aspen iepriekš piedalījies “Ghetto Faktorā” un raidmedijos bijis dzirdams jau ar vairākiem iepriekš izdotajiem singliem kā “Šī ir Latvija”, “Hold Me Close”, “Ģeodēzists” u.c

Mūziķim primāri var sekot Instagram, TikTok un Facebook portālos. Kā arī klausīties YouTube, Spotify un Itunes.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit