Skip to content

Mūziķis Rick Feds izdot otro singlu no gaidāmā albuma

Mūziķis Rick Feds nāk klajā ar otro singlu “Crickets”, kas tapis sadarbībā ar dziedātāju Annemaria un pārsteidz ar Latvijā netipisku skanējumu.

Rick Feds otrā singla “Crickets” dūmakainais, bet vasarīgais skanējums ir piemērots kādam lietainam pārdomu vakaram vai, tieši pretēji – būs enerģijas lādiņš dienas sākumam. Darbs tapis sadarbībā ar jauno latviešu dziedātāju Annemaria, kuras samtainais, ar soulmūzikas pildītais tembrs rada maģisku noskaņu.

Dziesma iekļaujas gan popmūzikas, gan elektroniskās mūzikas stilistikā, sevī ietverot arī akustisko instrumentu skanējumu. Tā vēsta par mākslinieka meklējumu pēc sava radītāja un dziļākas izpratnes par dzīves nozīmi.

Pasaulē popularitāti gūstošais latviešu mūziķis Rick Feds ikreiz pārsteidz klausītājus ar jaundarbiem un tehnoloģiskajiem novatorismiem. Mūzikas producents un izpildītājs ir atzīts kā viens no “Topfinger-drumming” pārstāvjiem pasaulē. Viņš ir pirmais latviešu izcelsmes izpildītājs, kurš pārstāv sešas lielākās mūzikas instrumentu ražotājkompānijas. Ilgstoša pieredze akadēmiskajā un džeza mūzikā apveltījusi mākslinieku ar iemaņām, kas elektroniskās bītu mūzikas izpildījumu paceļ jaunā līmenī – neatkarīgi no laika un telpas.

Martā mūziķim bija paredzēta jau otrā ASV koncerttūre, kura Covid-19 dēļ tika atcelta dienu pirms izlidošanas. Tas devis laiku jaundarbu radīšanai un dažādām digitālām sadarbības iespējām ar pasaulē spēcīgākajiem mūzikas producentiem. Šo sadarbību stilistiski krāšņo rezultātu varēs novērtēt rudenī, kad gaidāms pirmais mūziķa albums “Future Human”.

Jauno dziesmu “Crickets” var noklausīties visās mūzikas digitālajās straumēšanas platformās, kā arī 26. augustā dzīvē – Rick Feds uzstāsies kultūrbārā “Balodis”, koncertsērijas “Elektroniskais Balodis” ietvaros. Pasākumu ievadīs Veronikas Keris dīdžejsets.

“Koncertsērija “Elektroniskais Balodis” ir balstīta uz tā, ka ir tik daudz pašmāju elektroniskās mūzikas mākslinieki, kas ierasti uzstājās naktīs, ne visai auditorijai zināmās vietās. Tādēļ “Elektroniskais Balodis” klausītājiem ir laba iespēja dienas laikā iepazīties ar elektroniskām, modulārām un sintizētām skaņām un izveidot pašiem savu viedokli,“ stāsta koncertsērijas kuratore Laura Leonaite.

Pasākums “Elektroniskais Balodis”  notiks 26. augustā, no plkst.18 līdz 23:30 Pārdaugavā, kultūrbārā “Balodis” (Baložu iela 16A).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit