Skip to content

Mūziķis Rick Feds un March nāk klājā ar saulainu videoklipu

30. jūlijā pasaulē atzītais mūziķis un producents Rick Feds, īstajā vārdā Rihards Fedotovs publicējis otro videoklipu no debijas albuma “Future Human”.

Dziesmā “Chill Vibes” dalību ņēmis jaunais latviešu repa izpildītājs March īstajā vārdā Martins Šimpermanis. March ir pirmais Latviešu mākslinieks, kurš repo perfekti angļu valodā bez akcenta un bieži tiek salīdzināts ar pasaulē labi zināmo izpildītāju Mac Miller. Pozitīvais un ausij tīkamais dziesmas skanējums jau izskanējis pašmāju radiostacijās – Radio 5, Radio SWH, kā arī iekļauts vairāk nekā 20 citās Eiropas radio stacijās, galvenokārt Lielbritānijā (piemēram, Amazing Radio). Šī ir vēlviena Rick Feds dziesma, kas nes panākumus Latvijai starp pasaulē zināmiem izpildītājiem, nokļūstot tādos mūzikas blogos kā: Hip Hop on Deck, Lielbritānijas mūzikas blogā Chalkpit Records rakstā ‘’New Music Discoveries TOP 10’’ un Kanādas mūzikas blogā Bangersound.

Dziesmas videoklipu veidojis Marks Landmanis, kurš ir arī Latvijā pirmā Warner Music video veidotājs.

Rick Feds tiek uzskatīts par vienu no pasaulē labākajiem pirkstu bundziniekiem kā arī divus gadus pēc kārtas iekļauts Ableton’s Top 5 izpildītāju listē. Riharda saknes gan meklējamas klasiskajā un džeza mūzikā. Pēc studijām Kopenhāgenas Ritma mūzikas konservatorijā, atradis ceļu ASV un kļuvis par sesijas mūziķi, uzstājoties ar tādiem māksliniekiem kā Cuba Gooding Sr., Betty Wright, Marcus Miller u.c. Feds ir arī mūzikas producents, Fulbraita stipendiāts, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas pirmās džeza sitaminstrumentu nodaļas veidotājs, TED lektors, kā arī vienīgais latviešu mūziķis, kurš pārstāv pasaulē lielākās mūzikas instrumentu ražotāju kompānijas – Ableton, Native Instruments, Arturia, Pearl Drums, ROLI, Keith McMillen u.c., iekļauts dažādos mūzikas katalogos un aprakstīts forumos visā pasaulē.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit