Skip to content

Mūziķis st4rface izdod singlu ar nosaukumu ”Mūžam Jauns”

12. septembrī ar jaunu skaņdarbu klajā ir nācis pašmāju mūziķis st4rface, kas klausītāju vērtējumam nodeva jestru singlu ”Mūžam Jauns”. Dziesma ir pieejama visos vadošajos digitālajos mūzikas straumēšanas servisos.

Lai gan vasara ir aiz muguras un lēnām tuvojas ziema, ”Mūžam Jauns” ir ļoti vasarīgs skaņdarbs ar pankroka pieskaņu. Pankroks ir žanrs, kas Latvijā nav īsti populārs un 20 gadus vecais mākslinieks to cenšas šeit popularizēt. Arī pasaulē tas ir jau kādu laiku ”izmiris” un pie dzīvības to tur vien mākslinieks Machine Gun Kelly, kas ir viens no st4rface lielākajiem iedvesmas avotiem.

St4rface ir zināms ar tādiem skaņdarbiem kā ”Pilsētas Gaismas”, ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod” un ”Vēl, Vēl”, kur dalību ņem arī Latvijā labi zināmais reperis Trench Mafia Locco. St4rface radīto mūziku bieži vien var dzirdēt arī dažādās Latvijas radio stacijās.

Jaunais pašmāju mūziķis nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus uzturās Rīgā. Viena no viņa panākumu atslēgām varētu būt aktīvais dziesmu publicēšanas grafiks. Tas palīdz noturēt klausītāju interesi, kā arī palīdz augt statistikai.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit