Skip to content

Mūziķis “Taurud” izdod jaunu singlu un piesaka EP

“Taurud” sevi mūzikas pasaulē pieteica ar dziesmām “I Keep Loving You”, “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me” un arī dziesmu latviešu valodā “Nakts Skan”. Pēc radošas pauzes mūziķis atgriežas ar jaunu kompozīciju “Without Your Light”, kas ir pieejama Spotify, Apple Music, YouTube un arī citās platformās.

Dziesma skan nedaudz citādi kā līdzšinējie mākslinieka veikumi, bet arī šoreiz jūtama sapņaina noskaņa un sirsnība. Dziesma ir par sajūtām, kad attālināmies viens otra, skumjām, bet arī prieku un patiesu kopā būšanu. “Taurud” sadarbojas ar mūziķiem Mančestrā un jaunu, daudzsološu producentu Šonu Rouganu (Spotify Sean Rogan). Sadarbība turpināsies, lai ierakstītu EP un vēlāk arī albumu. Visu dziesmu un tekstu autors ir pats “Taurud”.

Mūziķis stāsta, ka pēdējā gada laikā atradis citu jēgu tam, ko dara, un tagad ir gatavs radošam izrāvienam. “Biju mazliet paslēpies, lai pārvērtētu savu radošo darbību, bet visu laiku rakstīju dziesmas, satiku jaunus cilvēkus, ar kuriem vēlējos sadarboties, un sajutu sevī vēlmi vienkārši darīt, lai radītu ko skaistu. Nekādas piesaistes – cik nopelnīšu, cik atzinības saņemšu u.t.t. Gribu izdot mūziku, lai cilvēkiem būtu priecīgāk, un lai pasaule būtu foršāka. Šī dziesma ir par vēlmi patiesi satikt citus un būt ar tiem kopā pavisam jaunā, augstākā līmenī.”

Dziesminieka plāns ir izdot nākamo singlu pavasarī un vēlāk arī EP, kam sekos albums. Plānos ietilpstot arī koncerti gan Rīgā, gan Jūrmalā. Šobrīd “Taurud” koncertē Lielbritānijā un aktīvi iesaistās Mančestras mūzikas dzīvē. Dzimtenē gaidāms gada beigās un pavasarī, kad sola arī jaunu dziesmu un video.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit