Skip to content

Mūziķis “Taurud” izdod savu otro singlu “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me”

“Taurud” 13. novembrī izdod savu otro singlu “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me”, kas ir priekšvēstnesis nākošgad gaidāmajam albumam. No šodienas dziesmu ir iespējams noklausīties Spotify, Apple Music, Bandcamp un citās platformās.

Dziesma “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me” ir par iekšējām pārmaiņām. “Taurud” par to saka sekojošus vārdus: “Vienīgais iemesls, kāpēc mēs ciešam, ir mūsu atmiņas un nākotnes vīzijas. Mēs vācam un uzkrājam atmiņas kā suvenīrus, bet tās ieprogrammē to, kā mēs reaģējam uz dažādām situācijām, kā jūtamies. Mēs baidāmies par nākotni, jo tā bieži ir neskaidra, taču viss nezināmais mūsos izsauc trauksmi. Dziesma ir par atbrīvošanos no pagātnes rēgiem un došanos pretī atklāsmēm un nezināmajam ar ticību vislabākajam iznākumam. Esi mirklī. Tā ir kā uzmundrinājums un iedvesmas avots – lai kādu nastu mums būtu uzlikusi pagātnes pieredze, ir iespējams ar to tikt galā un būt brīvam.”

Otrais singls tapis laikā, kad “Taurud” pats piedzīvojis pārmaiņas sevī. Šķiet, mākslinieks ir neviltots un atklāts, un, varbūt, patiesi tic reinkarnācijai. Dziesma sākas tumsā, bet tai izskanot tu esi kā spirgtā, dzestrā rītā. Tematiski katra “Taurud” dziesma ir kā svarīgs vēstījums un dalīšanās ar individuālu redzējumu. Un mūziķis jau vienpadsmit gadus pusi sava laika pavada Mančestrā, radošās ietekmes no šīs leģendārās vietas ir labi dzirdamas viņa skanējumā. “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me” ir roks, pop, soul, džezs blenderī un nenosveras ne uz vienu no šiem žanriem. Tāds interesants mikslis.

Šogad izdotās dziesmas “I Keep Loving You” un “I’ve Been Carrying My Past Lives With Me” mums ļauj iegūt pirmos iespaidus no nākošgad gaidāmā albuma. Kā minēts iepriekš, tājā tiks iekļautas 8 orģinālkompozīcijas un tās top sadarbībā ar Džeiku Evansu, kurš piedalījies tādu populāru mākslinieku ierakstu radīšanā kā “Bad Lieutenant”, “New Order”, “Doves”, Jimi Goodwin un James Eller.

Darbs turpinās Lielbritānijā par spīti šī brīža situācijai. Šorbrīd process notiek attālināti, bet “Taurud” pārvar šķēršļus un atzīst, ka visi pārbaudījumi viņu iedvesmo strādāt vēl vairāk. Dziesminieks saka: “Manai mūzikai ir mērķis nest gaismu un mīlestību, tas man ir vissvarīgākais! Darbs turpinās.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit