Skip to content

Mūziķu apvienība “100 baltas dvēseles” publicē jaunu dziesmu “Get Ready to Be There” no rudenī gaidāmā trešā studijas albuma

Latviešu indie mūzikas grupa “100 baltas dvēseles” pēc vairākus gadus ilgas klusēšanas publicē jaunu dziesmu “Get Ready to Be There”, kas no 20. maija pieejama visās lielākajās straumēšanas platformās. Dziesmas muzikālo raksturu var raksturot kā popmūzikas un ambient elektronikas elementu sajaukumu, kas kopā rada ēterisku skaņas ainavu. Dziesma ir pirmais vēstnesis no rudenī gaidāmā grupas trešā studijas albuma.

Dziesmas ieraksts tapis producenta un skaņu inženiera Gata Zaķa virsvadībā, kurš atbildīgs arī par ieraksta miksu un māsteringu. Līdzās “100 baltas dvēseles” līderim un dziesmas autoram Mārtiņam Jansonam ierakstā piedalījušies arī bundzinieks Andris Žabris un basģitārists Kārlis Josts.

“Dziesmas vēstījums ir par pašatklāsmes ceļu un savas vietas atrašanu pasaulē,” stāsta apvienības “100 baltas dvēseles” līderis Mārtiņš Jansons. “Cilvēku dzīves ir ļoti dažādas un vienmēr pilnas ar sarežģījumiem. Dziesmas stāsts ir par cīņu ar savu prātu, kas reizēm ir tik sarežģīti programmēts, ka šķiet, ka no tā labirintiem nevar izkļūt, taču ticu, ka ikviens to var izdarīt. Dzīve ir īsa, tāpēc ir jāceļas kājās un jāskrien pretī saulei.”

“100 baltas dvēseles” ir mūziķu apvienība, ko 2007. gadā dibināja Mārtiņš Jansons un Ivars Krasts, un drīz pēc tam grupai pievienojās dziedātāja Alise Joste. 2009. gadā apvienība izdeva pirmo albumu “Jutīgs un atdalīts”, kurš saņēma mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” nomināciju kategorijā “Gada debija”. 2016. gadā dienas gaismu ieraudzīja grupas otrais studijas albums “Indifference/Vienaldzība”, kas dubultdiska formātā tika izdots ierobežotā 500 eksemplāru tirāžā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit